[]

Nasıl giderim? Gölcük Ford Otosan Fabrikası?

Merhabalar. Yarın saat 13.00'te Gölcük'teki Ford Otosan fabrikasında olmam gerekiyor. Kavacık'tan yola çıkacağım. 500T'ye binsem Tuzla'dan kaç vesait ile kaç dakikada giderim acaba? Yoksa hiç kasmayıp İzmit Otogar'a giden bi otobüse binsem Otogar'dan bu fabrikaya giden araç bulabilir miyim? Bu İzmit otobüsleri ne kadar acaba? Kafamda deli sorular.

Tikler sabaha kalabilir. Teşekkürler.


 
köprüden sonraki kavacık otobüs durağında bekle. efetur'a bin. gölcüğe gelmeden kavaklıda in. tam yerini bilmiyorum ama kavaklı civarında sanırım fabrika. tek vesait. kavacıktan 1 buçuk saatte gidersin.


  • dedi ve gitti  (05.06.15 00:22:46 ~ 00:23:43) 
dedi ve gitti+1, diger turlu yolda yitersin molekullerini toplar otosandakiler:)


  • art vandaley  (05.06.15 00:25:12) 
aynen efe turla git diğer türlü çok zorlanırsın. bir de iş görüşmesine gidiyorsan eğer 2. bir yerle görüşüyorsan orayı kabul et forda bulaşma :)


  • sta  (05.06.15 00:29:46) 
Kavacik'tan efe tur a binin.

İneceginiz yer olarak Ford Sapagi deyin Golcukte. Sizi fabrikanin 500 m onunde birakcak. Ondan sonra yuruyceksiniz
  • sylvester standalone  (05.06.15 08:20:25) 
kavacıktan metro turizme bin. onların arabaları daha çok, denk gelme şansın artar. 500t ile filan zor, 500t kavacıktan geçiyor mu ki zaten? 15bk filan geçiyor anca benim bildiğim.


  • eindaclub  (05.06.15 09:54:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.