işten çıkartılma olayları

bizim geri zekalı işverenlerin iş alamaması yüzünden, cuma günü ya da en geç bir ay'a kadar toplu işten çıkartılma olacak. eğer bir başka lokasyona gönderilmezsem (hayvan gibi kurumsal firma) işsiz kalacağım. birçok kişi ile birlikte..
bugun kulaktan kulağa bu konu dolaşınca hem gülme geldi hem de endişe kapladı.
yaş 30 cunkü.
işten çıkartılanlardan biri olursam bu süreci nasıl yürütürüm.
bisikletim var da. onla da haya geçmez heralde.
moralim bozuk aslında. öf.

sıkma canını olur bi şekilde bakarsın daha iyi bir iş bulursun. 30 yaş artık yeni gençlik.

  • nedendir bilinmez  (03.06.15 21:40:58)
tazminat ve belirli bir süre boyunca da işsizlik maaşı alacaksınız. bu sürede iş arayacaksınız. hatta yerinizde olsam kariyer.net profilimi güncellemeye ve iş başvurularında bulunmaya başlamıştım bile.

  • cek  (03.06.15 22:02:55)
Koskoca proje yapıp sonrasına bunu tebliğ etmeleri sıkıcı oldu. Hiç akılda yokken. İş arama sürecine girmek daraltıyor sadece. Merak ediyorum Süreci. Bakalım..

  • hede hodo  (04.06.15 08:07:15)