Arkadaşlığı bitirmeye değer mi ?

Arkadaşlar bir arkadaşınızdan ders notu isteseniz elinde o an olmasa ama sonradan eline geçtiğinde de vermese , hiç bahsini bile açmasa daha öncede buna benzer davranışları olsa mesela çalıştığı sınava çalışmadım demek gizli gizli buluşup ders çalışıp sizi çağırmamak,buna rağmen yakın arkadaşız biz gibi takılmak doğum Günü'nde hediye beklemek gibi Davranışları da bulunsa hala arkadaşınız olur mu yoksa hayatınızdan çıkarır mısınız ? Ayrıca dedikoduda yapar bi kaç kez olmayan şeylerden olmuş gibi bahsettiğini ya da olayları çarpıtıp farklı anlatıp Arkadaşlarımla aramı bozmuşluğu da var.sonradan ben sana öyle demedim sen yanlış anlamışsınız deyip kıvırmış ve benim aramı bozduğu arkadaşımla yakın arkadaş olmuştu..

arkadaşlığı bitirmeye gerek yok içine sinmiyorsa mesafe koy.

  • zlatanibrahimovic11  (02.06.15 18:54:21)
saçını başını yolmadın mı hala?

  • justinho26  (02.06.15 18:57:03)
Yolmadım çünkü her yaptığına kılıf uydurdu.. @justinho26

  • Esinsin  (02.06.15 18:58:16)
Sen de o kılıfları her defasında yedin?

Yol ver gitsin, geç bile kalmışsın.
  • an engineer  (02.06.15 19:01:53)
mesafe lazım böylelerine.hatta iletişimi şak diye kes bişey deme.

  • indescribable  (02.06.15 19:01:59)
Lol. Hala konuştuğun hata.

  • humblebirth  (02.06.15 19:02:58)
Konuşmuyorum artık hatta bu ve bunun benzerlerinin bulunduğu arkadaş grubu Yüzünden mezuniyet balosuna bile katılmadım ama acaba yanlış mı Yaptım diye düşünmüyor da Değilim sabrımı taşıran son olayda insanların kıyafetleriyle dalga geçmesiydi @humblebirth @indescribable @an engineer

  • Esinsin  (02.06.15 19:06:33)
uzaklaşırım ben öylesinden ister istemez. yakınımda tutmam. çok güzel mesafe koyarım.
normalde bu tür davranışları yargılamadan önce düşünürüm. 'acaba kendince mantıklı bir açıklaması var mı, ben yanlış anlamış olabilir miyim?' gibisine. sakin sakin düşünürüm ama mantıklı bir açıklamasını bulamazsam kusura bakmasın, tutamam.

hatan yok diyenlerdenim.
  • uzunuzunilgi  (02.06.15 19:07:33 ~ 19:08:22)
Hic tereddutsuz bitirirdim, net. Kendinize yazik ediyorsunuz bence.

  • stavro  (02.06.15 19:11:24)
hiç bozulmamış gibi yapın, birgün yardıma ihtiyacı olduğunda yardım etmezsiniz. yada mesafe koayabilirsin

  • Fritz-X  (02.06.15 19:12:21)
Ben olsam hiçbişi demem ama muhabbeti meraba meraba seviyesine çekerim.

  • depresyon hirkasi  (02.06.15 19:15:38)
içten içe seni kıskanıyor bence, çekememezliği var. bende de vardı bi tane öyle arkadaş görüşmüyorum, kendi başarısız olduğundan ben de başarısız olayım istiyordu mal. kıskanıp milletle aramı bozmaya çalışıyordu.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (02.06.15 19:35:33)
arkadaş vs tanıdık

  • geyikkosandede  (02.06.15 20:09:16)
ya sizin arkadaşlık bakış açınız çok farklı.

her arkadaş olduğunuz insana anneniz, babanız muamelesi yapıp sınırı bilmiyorsunuz sonra da üzülüyorsunuz.

işine yarıyorsa salağa yatıp devam et, işene yaramıyorsa bas götüne tekmeyi gitsin bu kadar basit.
  • dios  (02.06.15 20:35:22)
bitirme konuşması yapma,

ama hiç cevap verme, yazarsa not falan da isteme. tanımıyormuş gibi yap. o seni umursamıyor ve çalışmanı başarılı olmanı falan da istemiyor belli ki.
  • buiret  (02.06.15 20:40:11)
Düz ilişki sviyesine yavaşça indirin. Ondan size dost olmaz. Ama bence de bitirme ya da yüzleşme konuşması yapmayın, yavaşça mesafe koymalar başlasın, ufak ufak kopun, anlayamasın kopuşu siz bile anlayamayın hatta. Yaz tatili filan derken eski bir arkadaş kıvamına gelirsiniz.

  • medre  (02.06.15 23:11:28)
ya şimdi doğruya doğru herkes herkesin dedikodusunu yapıyor ona alışmak lazım da öbür hareketlerinden dolayı bitirirdim net.

  • gates  (02.06.15 23:13:05)
Çoktan siktiretmistim.

  • omer gibi  (02.06.15 23:16:03)
ders notunu aldığı kişi şuna verme demiş olabilir, veya kimseye verme demiş olabilir bu durumda kimseye vermemesi mantıklı.
kendisine göre yeterince çalışmamıştır.
çalıştığı gruptakiler seni vermiyordur o yüzden bağırmamıştır. Ayrıca arkadaş olmak demek hep birlikte ders çalışalım, hep birlikte gezelim demek değil.
hediye beklemek her zaman saçma.
dedikodu sevmem ama sevenle alıp veremediğim yok.
  • kuzey li  (02.06.15 23:17:12)
@kuzey il notları aldığı Kızın esinsin Hariç kimseye verme Demiş .. Zaten kız söylemese sen notları almadın mı ben yolladım diye haberim olmayacktı

  • Esinsin  (03.06.15 11:02:32)