GS-BURSA maçı

alt mı olur
üst mü olur
kim yener ya da berabere mi kalır
karşılıklı gol olur en mantıklı seçenek mi?

cimbom bu yahu, fener değil.

bu gazla alayına gider. ama karşılıklı diyorum ben de.
  • mermize  (02.06.15 14:03:59)
cimbom bu gazla yenilir.
bursa yeni stadı gazıyla 2-1 yener :D

  • redeath  (02.06.15 14:08:00)
üst olur.kalede sinan var mutlaka yer bi tane.bursanın da defans sakat.

garanti kg var.bonus üst derim.
  • drako  (02.06.15 14:10:15)
bence bursa alır ya. şampiyon olduk eyvallah da top mu oynadık amk. bursa'nın izlediğim maçlarında gördüğüm futbolu bizimkine beş basar. maç da bursa'da zaten. şampiyonluk kutlamasıydı oydu buydu derken bizimkiler "pff ne kupası yhaaa :S :S" havasında olur bence. hayır zaten şampiyonlar ligi gruplarına kalmışız, kupayı alsak ne almasak ne.

mesela bizim beğenmediğimiz norveç'te kupa çok önemlidir, değerlidir, prestijlidir. hiçbir takım ligde şampiyonluğa oynuyor olsa dahi kupa için "ne gereği var amk" demez. benzer şekilde ingiltere'de, italya'da da kupa önemlidir. veya almanya'da. ha tabii ki rotasyon yaptıkları ya da öncelik vermedikleri olur ama prestijlidir kupalar.

bizde öyle bi durum yok. avrupa'ya gidemeyen bi büyük takım varsa o kasar anca almak için. yoksa şl gruplarını ligde şampiyon olarak garantilemiş bi takım ne yapsın bu tenekeyi. kimse kupaya hayır demez ama sahada da ölümüne oynamaz yani.

o yüzden bence bursa alır. gerçi cezaları var, alsalar da avrupa'ya gidemeyecekler ama olsun. kupa kupadır. bizde zaten bissürü var, bursa'ya lazım.
  • der meister  (02.06.15 14:12:18 ~ 14:12:31)
kalede sinan var kesin gol yer. atarız da. kg var en makul bahis gibi.

  • cekilmis gayfe  (02.06.15 14:42:01)
galatasaray bir şey oynamıyor sezon başından beri. en iyi adamı muslera yok. takım olarak tatil havalarına girdiler kutlama sonrası. kupanın pek bir getirisi yok büyük takımlar için.

bursanın ileri hattı iyi gol bulur rahatlıkla. gs de bir sekilde golü bulacaktır bursanın zayıf defansı karşısında.
both teams score ideal.
yüksek oran içinse bursa kazanır.
  • gibicibicis  (02.06.15 16:01:05)
biliyoruz da konuşuyoruz (:

  • mermize  (04.06.15 09:34:13)