[]

MERSİN - Zeynel Abidin Kara - Şalgam suyu

Bu zat mersinde yaşamakta ve bir özel Şalgam suyu üretmiştir. Patentini falan almış satışını yapmaktadır.
Bir sağlık sorunu sebebi ile 2 yaşındaki bir küçüğümüze bu şalgam suyunu bulmak istiyoruz.
Yardımcı olabilecek biri varsa yeşillendirebili mi? ya da burdan yazalım faydası olabilirse başkaları da faydalansın.

İyi geleceğine inandığı hastalık Akdeniz Ateşi hastalığıdır. Bu hastalığın kesin bir tedavisi yoktur ancak bağışıklık sistemini kuvvetlendirilmesi ile dönemsel atlatılabiliyormuş.
İlgilenirseniz memnun olurum.

 
direk kendisine ulaşsanız? twitter.com


  • crimson king  (02.06.15 13:35:48) 
hocam lütfen ailesel akdeniz ateşi hastalığı gibi hekim tedavisi isteyen hastalıkları bu gibi şeylerle tedavi etmeye çalışmayın, gözünüzü seveyim yahu.


  • periyodik muharrir  (02.06.15 13:37:42) 
akdeniz ateşi bende de var, colchicum-dispert ilacını düzenli kullanırsa şalgamdan daha iyi bi sonuç alır.


  • reso aga  (02.06.15 13:38:32) 
Tamamen doktora danışılarak kullanılacaktır.
Halihazırda doktor tarafından verilen colchicum-dispert Düzenli kullanılmaktadır.
Teşekkürler.
  • erty_ksk  (02.06.15 13:39:56) 
  • Barbaros59  (02.06.15 13:45:16) 
colchicum ilacından evvel penisilin iğnesi oluyodum ayda bir, ama 2 yaşındaki bi çocuğa o eziyeti çektirmeyin yazıktır. ondan da önce prof.hatemi'nin önerisiyle alkolsüz bira tüketimi ile minimize etmiştim sancı ataklarını. böyle böyle alkolik oldum zaten.. ulan hatemii..hıck!


  • reso aga  (02.06.15 13:49:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.