Şu tipler aşırı komik değil mi ya?

gazetede haberde resimleri olan turistler
sinirim bozuldu on dakikadır gülüyorum
i.radikal.com.tr

haber: www.radikal.com.tr

biz rusuz abi,
bizde bunlardan çok daha güzelleri var, dönüp bakmayız bile
ayrıca ben dimitriye karşı da boş değilim

diyorlar sanki :)

teyze de, benim kedinin yaramazlık yaptıktan sonraki hali gibi.
içinden de siz beni bir de gençken görecektiniz, polonya'da domates güzeli seçilmiştim.
diyor gibi :)

olayın kendisi aşırı komikmiş, verilen poz da öyle olunca... ne yalan söyleyeyim, bayağı güldüm.

  • devilred  (02.06.15 12:23:51)
Ben de iyi güldüm. Sadece bunlar değil, haber komple komik. Haberdeki resimler de iyice komik. Bunlar da yazık çok saf ve komik duruşlu poz vermiş. Kadının pozu da komik. Bir de soldaki tip Sadi Celil Cengiz'e de benziyor.

  • aychovsky  (02.06.15 12:31:08)
ahahaha koptum ya :D

  • yue  (02.06.15 12:49:33)
Peheheh Polonyalılar ahahah.
4 kez Polonyalı bayan misafir ettim, aralarında en normali bir hafta boyunca sadece ayaklarını yıkadı. Sürekli lavaboda yıkanıyordu. En normali..

  • aithra  (02.06.15 13:02:10)