akbank bank kart

akbank'tan işim dolayısıyla vadesiz mevduat hesabı açtırmam gerekiyor.

hesap işletim ücreti ne kadardır?

bunu hemen mi isterler yoksa hesaptan mı keserler para olunca?

bir de ben okulumdan daha yeni mezun oldum, elimde öğrenci kimliğim var, ama okuldan öğrenci belgesi alamam haliyle . öğrenci hesabı gibi birşey açtırmamın faydası olur mu?

öğrenci belgesi almadan böyle bir hesap açtırabilir miyim?

not:çalışacağım iş sigortalı bir iş değil, ajans işi gibi birşey yani maaş hesabım filan olmayacak, onun için maaş hesabından hesap işletim ücreti almazlar olayı varsa bile bana uymuyor.

öğrenci hesabı açarlarsa faydası olur elbette ama şirketler ödemeleri pat diye yapmazlar aya 1 falan yaparlar. para yattığı gün hesaptan çeker ya da eft yaparsanız sorun olmayabilir. çünkü genelde gece kalınca alırlar işletim ücretini. uzun zamandır ödemediğim için bilmiyorum artık. garantide 3 otomatik ödemeden işletim ücreti almıyorlar en ekonomik yolu bence bu. az bu pora değil çünkü 6 aylık dönem için 25-30 gibi bişiydi en son.

  • ozdek  (09.09.09 21:24:43)