[]

ntvde yasaklanan reklam

2008 yili sanirim. Bir reklam vardi. genc cocuk genc kizi kalabalik yerde elliyordu, sonra couk bakiyor o kiz, kiz kardesi. Kamu spotu reklmiydi. 2 kere oynamis olay olmus ve reklam yasaklanmisti.
 
öyle reklam olmaz bence yanlış hatırlıyorsun


  • zugas  (01.06.15 22:13:52) 
doğru hatırlıyorsun vardı o reklam. bulayım atarım linkini.


  • evandro roncatto  (01.06.15 22:14:40) 
Tesekkurler bekliyorum


  • karamuratbenim  (01.06.15 22:22:41) 
soruyu gördüğümden beri bakınıyorum bir türlü bulamadım. reklam o kadar net aklımda ki. kalabalık bir yer, pazar yeri veya çarşı gibi, kadını elle taciz ediyor sonra kadın dönüp ''abi'' diyor bayağı da olay olmuştu dediğin gibi ama bir türlü bulamıyorum.


  • evandro roncatto  (01.06.15 22:30:00) 
İnternette o kadar kamu spotuyla ilgili dalga amaçlı videolar çekilmiş ki "Yasaklanan kamu spotu" yazınca sadece üniversite öğrencilerin çektiği videolar çıkıyor. Bulması cidden zor..


  • Harpp  (01.06.15 22:45:44) 
Evet kapalicarsida cekilmisti. Bugun bir ark.la konusu oldu , oyle reklam olur mu sacmalama vs dedi. Kendisine kanitlamam lazim


  • karamuratbenim  (02.06.15 00:11:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.