maslak-levent metro hatti civari iyi bi spor merkezi?

evim uzakta oldugu icin aksam is cikisi spor yapayim diyorum. boylelikle trafikten de kurtulmus olurum. aylik max 100-150 verip hergun gidecegim bi yer biliyormusunuz bu civarlarda?

ben kanyon mac gidiyorum istanbuldaki en iyi yerlerden birisi. daha iyisi mac bebek.

  • hasansabbah  (01.06.15 13:06:27)
kanyon mac pahali. aylik 150 lirayi rahat gecer gibi geliyor bana. metrocityde essporto var. o bir ihtimal uyar.

  • oshamahue  (01.06.15 13:35:24)
maslak'da yeni açılan orijin plazanın en altında var bir spor salonu. temiz, düzgün bir yere benziyor. 1 yıllık kayıt yapınca 150 tl altına geliyordu diye hatırlıyorum.

  • pilot olmakti hayalim  (01.06.15 16:19:11)
metrocity essporto sadece yıllık üyelik alıyor. aylık 150 civarına denk gelir, pazarlık yaparsan biraz daha inebilir.

  • peggy  (01.06.15 16:40:05)
essportoda 150den çok daha ucuza halledeblirsiniz. sürekli kampanyaları ve indirimleri olur. ay sonu kaydolmayı unutmayın malum kotaları var falan filan ancak iş çıkışı için hiiç uygun bir yer değil inanılmaz kalabalık, gidip görmek için iş çıkışınıza bir randevu alın ona göre karar verin.

  • takunyali kokos  (01.06.15 17:30:45 ~ 17:30:55)
bana essporto demeyin beyler. az once aradim kampanyamiz var yillik 3000 lira dediler.sie amk dedim.

  • mayeskuel  (01.06.15 20:05:25)
oha. ben 7 ay önce 1540TL'ye kaydoldum yıllık. ama essportoda 2. senemdi. hadi yeni üyelere olsun 2000. ama 3000 ne yahu...

o zaman biraz rota dışına çıkıp macfit fulya'yı deneyebilirsin. orası bayağı ucuz.
  • peggy  (02.06.15 10:23:34)
en ölü ay ağustos ortası. agustos ortasında kayıt olursan tüm spor salonlarının en düşük fiyatını alırsın.

  • hasansabbah  (02.06.15 11:01:31)
Essporto pazarlıkla fiyatı düşürür. Ama aşırı kalabalık olabiliyormuş. Ağırlık bölümü de başarısız.

  • arnold schwarzeneger  (02.06.15 11:05:44)