sağlam bir ajan/aksiyon filmi var mı?

şöyle bourne serisi tadında? "izlemişsindir" diye düşünmeyin. fast and furious serisini izlemedim mesela. değer mi başlamaya?

body of lies, hitman, homefront, shooter, taken (2 ve 3'ü de var ama çok güzel değil, istersen izlersin), the expendables serisi, the transporter serisi, war (jason statham)

  • xenophobe  (31.05.15 22:51:39)
Bourne serisi tadında değil ama Kingsman: The Secret Service güzel film.

  • angelus  (31.05.15 22:53:49)
Pek istediğiniz gibi değil sanırım; ama "Tinker Tailor Soldier Spy" güzel bir film.

www.imdb.com
  • auroraaurora  (31.05.15 23:00:31)
fast and furious sadece aksiyon, tamamen geyik. yani bourne ile kıyas götürmez ama eğlendirir.

mad max: fury road çok şahane, halen gösterimde. (önceki mad max'ler de izlenebilir)

sonracığıma:
raid 1 ve 2 çok güzel. ajanlı, bol aksiyonlu, az diyaloglu.

the departed iyidir.

jack reacher'ı da çok beğenerek izledim, sözlükte yerin dibine sokmuşlar ama gayet güzel film.

mission impossible serisi de eğlenceli. tabi ki bir de bond filmleri var, en başta söylemek lazımdı belki de, ama söylemeye gerek var mı bilemedim.
  • whimsical  (31.05.15 23:04:17)
divergent(uyumsuz) bunun ikincisi var bi de türkçesi kuralsız.

devlet sırrı vardı ajan filmi.

en iyi ajan filmlerinden birisi köstebek ama bunu da izlemişsindir artık.
  • b1019  (31.05.15 23:09:03)
Salt.

  • büyük engizisyoncu  (31.05.15 23:58:32)
  • okumakistiyorumburadakileri  (01.06.15 00:01:35)
haywire +1

unutmuştum onu ya. gina carano da var hem.
  • whimsical  (01.06.15 00:03:23)
John Wick. Zamanım olsa da yine izlesem

  • rakidabalikolsa  (01.06.15 00:47:01)