İş Bankası / Öğrenci için Uygun Hesap

Merhaba,

Yazın staj yapacağım ve bir miktar para alacağım aylık fakat şirketin kuralları gereği işbankası hesabı olması gerekiyor. Öğrenciye uygun, hesap işletim ücreti olmayan veya en az, para transfer ücretleri çok uygun olan bir hesap türü var mı. zaten azbuz bir para alacağım o da masraflarla azalmasın.

hesap türü olarak vadesiz seçeceksiniz, öyle farklı bir uygulaması yok iş bankasının. öğrenci belgesi olunca hesap işletim ücreti almıyorlardı diye hatırlıyorum, değişmediyse öyledir hâlâ.

  • passion rules the game  (31.05.15 17:58:33 ~ 17:58:44)
en son hatırladığım öğrenci belgesi götürünce ücretleri geri iade ediyordu iş bankası

  • naif hayvan  (31.05.15 17:58:51)
öğrenci belgenle git, hesap açarken öğrenci olduğun bilgisini düşsünler aylık aidat alınmaz. zaten havale tarzı işlerle uğraşmazsan kesinti olmuyor. gider herhangi bir şubeden ya da bankamatikten çekersin ücretini.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (31.05.15 17:59:01)
3-4 sene oldu heralde ben iş bankasında hesap açtıralı. Öğrenci belgemi de alarak gidip açtırmıştım. Daha hiç hesap işletim ücreti kesilmedi.

  • new day new life  (31.05.15 17:59:54)
Sadece iş bankasında var ögrenci hesabı zaten. Diğerleri hep ücret kesiyor iş bankası öğrenci belgesi götürünce kesmiyor. Ayrıca internet bankacılığıda çok iyi.
Kredi kartı alırsan yıllık 20 keserler kredi kartıdan

  • six packsiz  (31.05.15 20:16:34)