akcaagac surubu

Nereden almali? Yok mudur bir ucuzu ya da kucuk paketleri? Yurtdisindakilerle Turkiyede stailanlarin tatlari ayni mi peki? Tum bunlari cok merak etmekteyim duyuru sakinleri. Hepinize iyi geceler diliyorum.

Macrocenter'da var ama ucuz değil. Tabii ucuzluk kavramı görece bir kavram, bunu da unutmamak lazım.

  • angelus  (31.05.15 02:18:06)
valla dostum türkiyede oldukça pahalı bir de satılan ürünlerin çoğu sulandırılmış pekmez kıvamında. güney illerinde -antalya, mersin, adanada sanırım turizm yoğunluğundan- groseri marketlerde ve carrefourda görmüştüm. 150 ml şişede 17-18 tl diye hatırlıyorum. sabah pan kek yapıp üzerine krem şanti çırptım yanına çilek koyup üzerine bundan gezdirdim pek bi şeye benzemedi . alt aşofman ve atletle uyanan babama "günaydın john! kendine bi kahve al ahahaahaaa!" diyerek bir mr cingılbört havası yaşamak istemedim mi?

tabiki istedim ama zor dostum zor!
  • hatasızcoololmaz  (31.05.15 02:25:19)
Kanada'dan kuzenim getiriyordu, buradan alma gereği duymadın o nedenle ama oldukça koyu kıvamı vardı. Alırken koyu kıvamlı olmasına dikkat edin. Metro' da birden fazla markanın var. Küçüğünü bulabileceğinizi düşünüyorum. İyi geceler

  • rakidabalikolsa  (31.05.15 03:02:51)
The Market Bosphorus'a bak. Ben aldığımda 35 liraydı. Macro'da 60 lira falandı o zaman. Bir de Metro'ya bak orda da kesin vardır.

  • april12th  (31.05.15 03:10:40)
satilanlarin cogu glikoz surubu.
kanada disinda pek almamak gerek bence.

  • goldentitan  (31.05.15 10:54:19)