oyun oynarken sıçan pc

ya şimdi benim elimde gayet iyi durumda yeni aldığım nvidia 9800gt var. şimdi oyun açıyorum en başta fıstık gibi çıyor gta iv yi high da oynayabiliyorum mesela bi tık etmiyor pc (maşallah deyin). fakat aradan 1 saat geçmiyorki görüntü sıçıyor bok püsür oluyor. ışıklar birbirine giriyor grafikler karışıyor hatta pes oynarken adamın yüzünüün işlenmemiş halini görüyorum sol tarafata kulak felan fistan nedir bu sorun nasıl çözülür?

ısınıyordur belki gpu ısısını kontrol ettinmi?

  • argent dawn  (09.09.09 13:37:05)
yo etrmedim ama 5 adet fan bulunmakta heralde çok ısınmıyordur.

  • msbel  (09.09.09 14:05:04)
ekran kartı ram'lerini fazla overclock edince bana da bunun benzeri oluyodu.

  • perloneth  (09.09.09 14:07:32)
hiç overclock etmedim lakin.

  • msbel  (09.09.09 14:09:14)
evet ek gücüde verdik ama gene aynı sonuç.

  • msbel  (09.09.09 14:10:07)