Birkaç parça mobilya işimi var

arkadaşlar selam, çalışma odam için oalbildiğince ucuz bir şeyler inşa etmem lazım. renk beyaz ağırlıklı olursa sevinirim. ihtiyacım olanları var şimdilik bulduğum çözümleri yazayım ben. siz "x yerine y al hem daha ucuz hem daha iyi." "x ve y alacağına bi z seti al işini daha çok görür" derseniz daha şahane olur.

çalışma masası: www.ikea.com.tr (120cm'lik bir masa yetecektir diye düşünüyorum. oda pek büyük değil, zaten üstüne sadece laptop koyacağım) ve 4 adet 10tl'lik ayaktan alıcam. 79tl'ye halletmiş olucam.

çalışma sandalyesi: www.ikea.com.tr (alternatiflere açığım. bu arkadaşı daha önce kullanmıştım güzeldi. ama 150 tl'yi geçmeyelim)

en az 3 kapaklı, yine beyaz tonlu bir elbise dolabı da lazım. içinde en az 2 adet çekmece de olması gerekiyor. buna yönelik uygun bir çözüm bulamadım henüz.
(bişey gördüm şimdi: www.hizlial.com

şifonyer lazım bir de. üstüne ayna koyarım daha sonra, aynalı olmasına gerek yok.

bir de başucuna koymak için 2 çekmeceli küçük bir şey lazım.

adore mobilya ya bak. demonte halde geliyor. 30liraya kitaplık almıştım. şu an da 130 lira koçtaşta

  • mr fusion  (30.05.15 11:47:47)