Laptop fiyat sormaca

arkadaşlar bir laptop-tablet beğendik ama farklı sitelerde fiyatı çok dengesiz. Anlayanlar yorumlayabilirse sevinirim.

www.carrefoursa.com 1899 TL
www.pcdepo.com 4520 TL
www.bilio.com 1899 TL
www.teknolojikapinda.com 4457 TL
www.laptopdeposu.com 5218 TL

1-aynı ürün ama fiyatlar farklı. acaba diyorum ürün ilk çıktığında,pahalıyken siteye koydular da sonra güncellemediler mi?
2-galiba artık tükenen bir seri. sizce fiyat performans oranı nedir?
3-yerine çıkan model şu: www.teknosa.com ikisi arasında çok özellik farkı var mı?
4-harici dvd-rom bağlanarak oyun falan oynatır mı?

carrefour-sa'da ürün temin edilememektedir yazıyor. fiyatından da belli zaten satış olmadığı. ürünü internetten mi beğendin mağazada beğendin internetten mi alacaksın?

  • dayrise enterprises  (29.05.15 22:38:57)
oyun oynamak ,ç,n yetersiz. harici ekran kartlı model lazım oyun için. bir de bu tablet/laptoplar fazla tutulmadı sanki.

  • sutlu nescafe  (29.05.15 22:43:50)
1- beğenilecek bir yanı yok bunların.
2- fiyatına göre performansları berbat.
3- oyun oynamak istiyorsan asus rog, msi gaming, dell alienware ya da monster gibi serilere bak.
4- oyun için dvd-rom ne alaka ki? artık dvd-rom kullanan kaldı mı cidden? ben bilgisayarım'da kalabalık olmasın diye devre dışı bıraktım laptopta, ikinci bir hdd takacağım yerine bir ara. ya da ssd takıp hdd'yi dvd-rom yerine alacağım.
masaüstü bilgisayarıma da almadım dvd-rom

ayrı ucuz bir tablet al lazımsa işini görecek kadar, ama laptop alacaksan da düzgün bir şey al.

bütçen 1800-1900 civarlarındaysa asus x550jk al.
  • ucan spagetticanavari  (29.05.15 23:12:32 ~ 23:13:05)
@dayrise enterprises bulunduğum şehirde carrefourda halen var.orada görüp beğenmiştim.

@ucan spagetticanavari orjinal oyun alıyorum çoğu da dvd-rom'dan çalışıyor.orjinal oyunu virtual yapsam bile kabul etmiyor ondan öyle söyledim.gerçi bu ürünün ekranı ufak,oyun zaten tat vermez ama iyi olurdu.tavsiye için tşk.ler.

@sutlu nescafe yorum için teşekkürler.
  • jamal_vs_jason  (29.05.15 23:49:36)