Deep Web ile ilgili

arkadaşlar son zamanlarda bu ruhi cennetin yüklediği videolar arasında ''deep web'' diye bir arama motoru olduğunu ögrendim illegal ve cocuk,ölü gibi pornografik şeylerin bulunduğu silah satışının seri katillerin olduğu çok gezindiğin zaman bilgilerine ulaşıldığı bi site olduğunu öğrendim neyin nesidir bu araştırıp duruyorum ?

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (29.05.15 00:47:53)
deep web'e ulaşman çok zor. hem içeriden tanıdığın olacak. hemde nasıl işlediğini bilmen lazım vs.

  • hasansabbah  (29.05.15 00:48:11)
kısaca şöyle diyim arama motorlarıyla dahi ulaşamayacağın genellikle .onion uzantılı yasal olmayan cogu şeyin varoldugu bir nokta...internetin belli kısımlarını belli güvenlikçiler(istihbarat vs) takip edebiliyor,deep webdede aslında takip var ama bu takip bizim bilgilerimizin data olarak kaydedilmesi değil,direk sonuç odaklı...yani orada yem var,eğer o yemi alırsan satarsan ilgilenirsen başın belada,haa sadece araştırma okuma gezme diyorsan birşey yok...deepweb için uygun browserlar var ama tavsiyem sakın o browserları kullanırken kendine ait yazı,bilgi,numara vs vs hiçbirşey paylaşma,paylaşanlara tıklama iletişimi sakın kurma..daha detaylı bilgi istersen özelden aklına takılanları sorabilirsin

  • mukon  (29.05.15 00:51:07)
sakın blackbook olayına girme. içeride öyle insanlar var ki akıl sır erdiremezsin. ben girdiğim gibi adamlar yazıp, ne aramıştın, /ddos, hack ya da /esrar vs.

  • cetoxim  (29.05.15 00:57:02)
Ben lise zamanında sanal makine kurmuştum vpn dns falan herbirseyini ayarlamıştım internete girdigim ip adresi sürekli ülke değiştiriyordu... Neyse arkadaşların dedigi gibi çokça pedofil içerik var ve bir sekilde karşınıza çıkabiliyor ne yazıkki. Nirvanam şöyle olmuştu yine bir gün uzi silahının her civatasina kadar projesinin olduğu sayfaya falan bakıyordum öyle surf yaparken otopsisi yapılmış yani komple organlar dışarda ve çürümüş kadın cesetini düdüklerken çekilmiş fotoğraflara rastladım ve deepweb maceram son buldu.

  • sormayageldim  (29.05.15 03:00:49)
sen şimdi orada gizemli adamları falan arayacakasın ama tek bulduğun pedofiller olacak. çünkü deep web'inde bi deep'i var ki bi arkadaşım bana göstermişti. baya sıkıntılı bi bölge özel forumlar olsun paylaşımlar olsun ultra güvenlikli ve senin ulaşman imkansız.

  • dirildimde geldim  (29.05.15 10:05:15)