finale girmeyen büte girebilir mi [acil]

Okul galatasaray universitesi
yonetmelikte bulamadim. Bizim okul cinstir belli olmaz sagi solu

giremez, en azından finale bi girip yoklama kağıdına imza felan atmanız lazımdı

  • masa penisi  (28.05.15 23:49:52 ~ 23:50:02)
bildiğim kadarıyla gsüyü tam bilmiyorum ama finale girme hakkın varsa yani n/a almamışsan finale girmeden büte girebilirsin diye biliyorum.

  • limoncello  (28.05.15 23:56:09)
normalde cevap evet ama arıza çıkaran hocalar oluyor ders kiminse o hocadan ders alıp vermiş birine sorsan daha sağlıklı cevap alırsın

  • diyarbakir karpuzu  (28.05.15 23:57:08)
bizde girilebiliyor ama ben senin yerinde olsam soruları görmek için sınava girerim, geçen yıl böyle girip soruları ezberleyip çıkmıştım o tarz sorulara çalışmıştım bütte.
bazı okullarda finale girme zorunluluğu var bildiğim kadarıyla.

  • kuzey li  (28.05.15 23:58:17)
bizde de girebiliyorsun.

  • herbivor  (29.05.15 00:09:35)
Çatır çatır girersin raad ol

  • kahin ahtapot paul  (29.05.15 00:12:36)
Cogu okulda girersin. Cogu okul dememin sebebi; "bizde girilmiyor" lafini burada ilk defa duymam.

  • brad pitt  (29.05.15 00:13:58)
(7) Bütünleme sınavına, yarıyıl harf notu başarısız olan öğrencilerden; final sınavına giren öğrenciler ile final sınavına girme hakkı olduğu halde bu sınavına girmeyen öğrenciler girebilir
bu arada odtüde de girebilirsin en son öyleydi hala da öyleymiş

  • limoncello  (29.05.15 00:16:19)
Bizde giriliyordu.

  • neferkitty  (29.05.15 00:17:03)
Girer.

Alakasız ama; büte girmeyen, tek ders sınavına giremiyor. Sırf üşenip büte gelmediği için sene tekrarı yapan bi' dangalak var bizim fakültede. Öyle bi söyleyeyim dedim.
  • hatunlarin tercih ettigi pic  (29.05.15 00:17:34)
finale girmeyen büte giremiyor heralde
Okul Massachusetts üniversitesi
yönetmelikte bulamadım. Bizim okul cinstir belli olmaz sağı solu
  • adam  (29.05.15 00:20:12)
Girersin, ben girdim. Ayni okuldayiz.

  • fraise  (29.05.15 01:00:19)