Cem Davran hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben bi seviyorum bu adamı, bi salak la bu diyorum. Bi türlü karar veremiyorum. Uzun zamandır gündemde olmamasına rağmen de sık sık aklıma geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz kendisiyle ilgili, oyunculuğu ile ilgili vs. Sever misiniz, sevmez misiniz?

en son ruhsar zamanında gördüm

  • masa penisi  (28.05.15 23:40:46)
iyi adam sevimli sempatik ben severim üniversitede babamın ev arkadaşının arkadaşıymış, onların öğrenci evine gelirmiş, babam anlatmıştı bu da böyle bir anımdır.
Oyunculuktan pek anlama ama fena değildir heralde

  • limoncello  (28.05.15 23:41:31 ~ 23:42:08)
o adam ölmemismiydi ya.

  • kutsalbok  (28.05.15 23:44:24)
geçen sene mi ne bi dizisi vardı üniversite okuyodu. bi kaç bölüm denk geldim, komik buluyorum ben ya. seviyorum.

  • xenophobe  (28.05.15 23:44:52)
müfit? sen misin?

  • cetoxim  (28.05.15 23:45:30)
çocuk oyunculuğu daha iyiydi bence keşke hep öyle kalsaydı.bir de babalaykadaki rolü fena değildi.

  • tiarwain  (28.05.15 23:48:09)
Seviyorum, iyi oyuncu ama piyasada harcanıyor. Emre Kınay daaynı kategoride bu arada.

  • immortal  (28.05.15 23:49:12)
Çok iyi insandır. Çok severim. Oyunculuk benim için insanlık kadar ön planda değil. Ama pratik oyunculardandır, onu da severim.

  • amelie poulain  (28.05.15 23:51:25)
ruhsar ve 90lardaki ahududu isimli tiyatro oyunlarından hatırlıyorum. severim niyeyse, oysa cok tarzım bi insan degil ama seytan tüyü var sanırım

  • art vandaley  (29.05.15 00:21:52)
En son Sevda Demirel-Hande Ataizi olayında gördüm ben de. :) Ruhsar'da severdim. Kısa süre önce Erkan Can'ın da rol aldığı bir oyun sahneliyorlardı, gitmeyi düşünmüştüm de gidememiştim. Tiyatroya ağırlık vermiş herhalde.

  • whimsical  (29.05.15 00:26:49)
Yusuf ile Kenan'daki oyunculuğu ile aklımdadır hep.

  • efelerin efesi  (29.05.15 00:34:50)
Yusuf ile kenan ve ruhsar disinda cok kayda deger bir seyi olmasa da ben de bi antipati beslemem. Iyi niyetli, guzel bir insan oldugunu dusunuyorum. Galatasaray maclarinda cok gorurdum.

  • mesudiyeli mesut  (29.05.15 00:42:54)
çok iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

  • sabenburak  (29.05.15 02:08:15)
90larda kalmış bir karater benim için. 2000lere geçiş yapamadı bitürlü. arada sıkıştı kaldı sanırım.

  • eindaclub  (29.05.15 14:05:25)
ben severim senpatik adam

  • efrasiyab87  (30.05.15 00:13:57)
Valla ben şu sahneyle hatırlıyorum kendisini. :)www.youtube.com Onun dışında kötü bir oyuncu değil diyebilirim.

  • old possum  (13.09.17 15:52:26)
malum tokat hande ataizi ile bunun en parlak dönemlerini bitirdi.
o tokattan sonra bellerini doğrultamadılar.
:)

www.youtube.com
  • herhaltibiliyoring  (13.09.17 15:59:13 ~ 16:09:10)
televizyondan alacağını aldı = vereceğini verdi. tiyatroya devam ediyor.
bildiğim kadarıyla böyle.

  • nıç  (13.09.17 16:04:56)
Severim galiba.
Oyunculuğunu beğenirim. Bir kez tiyatroda izleme şansım oldu şimdiye kadar daha sonra denk gelmedi.
Ukala diye kalmış aklımda bu yüzden tam olarak seviyorum diyemedim herhalde.
Mevzunun ne olduğu bile yok aklımda ama yıllar önce twitter'da bir şey yazmıştı ondan dolayı kafamda ukala olarak yer etmiş.
  • mutekebbir  (13.09.17 16:12:06)