düğünle ilgili

kuzenım az önce resım attı beyaz balık bi elbise almış senin düğününde giyicem dedi.

resmen benim gelinliğim gibi bişey. benden tek farkı duvak olacak ayıp değil mi ya uyuz oldum. gelinliğimin balık olduğunuda biliyo üstelik cevap vermedim sizce bişey diyeyim mi? yoksa abartıyo muyum? ben birinin düğününe giderken asla beyaz elbise giymem helede uzun gelinlik gibi bişi asla.

www.google.com.tr böyle bişi giyecek

benim gelinlikte www.pronovias.com.tr bu

düğüne beyaz elbiseyle gidilmemesi bağyanlar arasında genel bir kural diye biliyorum ben. annenle kuzeninin annesini gazla, düğünde beyaz giymenin absürt olduğunu kuzenine söylesinler.

  • zgrydn  (28.05.15 16:10:35 ~ 16:10:50)
hemen değiştirsin o elbisesini. densizlik etmesin. değiştirmiyorsa da düğününe gelmesin bir zahmet. kendi düğününde ne giyecekmiş sor bu arada. gece mavisi gelinlik mi?

  • oinone pe  (28.05.15 16:10:47)
balık ne? balık etli falan mı?

not: üzerine kola falan dök, ya özür dilerim falan de sonra; sen gelinsin ne olacak, sana kızacak değiller ya :)
  • yollarbenibekler  (28.05.15 16:11:29)
de tabiki. düğünde beyaz giyme lütfen de açıkca söyle

  • sta  (28.05.15 16:11:48)
Damat yanlışlıkla kuzenini gelin sanıp götürecek bir zekaya sahip değilse sorun yok bence.

  • neferkitty  (28.05.15 16:12:43)
söylersem ayıp mı olur diye düşündüm ama şuan aldığım gazla yırtabilirim bile elbiseyi

  • heee  (28.05.15 16:13:44)
yakınlarının beyaz renk şeyler tercih etmesinden rahatsız olacağını dile getir bence geç kalmadan uygun bir dille. düşüncesizlik ve çok büyük densizlik yaptığı.

not: hatta istersen benim yerime sen evlen diye laf sok bence:D
  • theworldismine  (28.05.15 16:14:11 ~ 16:14:48)
theworldismine ahahahah evet bunu söylicem

  • heee  (28.05.15 16:15:23)
ben de olsam uyuz olurum. düşüncesizlik etmiş.
bir şey söylemediğin kabahat.
ayrıca gelinliğin de çok güzel ve zarifmiş.
  • innerbliss  (28.05.15 16:15:59)
Bence kocanda gozu var.

  • elorelia  (28.05.15 16:23:01)
Evet bu ayip bir davrais gercekten, niye boyle bir elbise secmis ki? Azicik dusunebilen bir insanin bile aklina gelmesi lazim gelinin rahatsiz olabilecegi, ona soyler miydim bilmiyorum ama dogru yapmadigi ortada

  • balpolen  (28.05.15 16:38:49)
bu yaşıma geldim, düğünde gelinden başkasının beyaz giymediğini ilk kez duyuyorum. erkek algısı işte. resimlere bakınca eee ne var bunda diye düşündüm sonra cevapları gördüm.
yok mirim kadın işine karışılmaz.
deyip şöyle bitireyim;

gelinliğin çok güzelmiş, allah mesut bahtiyar etsin.
  • trocero  (28.05.15 16:45:33)
rahatsız olman çok normal. ne demek beyaz elbise giymek?!!!! :) şaka bir yana açık açık söyle. benden başka kimsenin beyaz giymesini istemiyorum falan de.

  • kakao  (28.05.15 16:45:56)
gelinliği beğenmeniz ve kuzene yorumlarınız iş yerinde deli gibi sırıtmama sebep oldu teşekkür ederim.

  • heee  (28.05.15 16:53:57)
kuzene deki benmi evleniyorum sen mi de:)salak değilse anlar.

  • jamswety  (28.05.15 17:25:15)
Ağzına sıçardım herhalde net. Tepki vermezsen pişman olabilirsin düğünde kesinlikle tepki ver ayıp falan da olmaz

  • kucukarabalikk  (28.05.15 17:37:21)
nebileyim kısa beyaz bir elbise olur, ekru gibi bir renkle gelinlikle alakası olmayan bir model olur tamam ama bu gerçekten olmamış. bence açık açık ama kibarca söyleyin.

  • physcos physcos  (28.05.15 23:07:24)