lise mezuniyet hediyesi

yarimin kız kardeşi mezun oluyor bu cuma. ona çok abartılı olmayan bir hediye almak istiyoruz ikimizden. ne alınabilir, 100-200 tl skalasında olsa maksimum?

önümüz yaz. güneş gözlüğü olabilir.

  • dayrise enterprises  (28.05.15 10:23:24)
Day +1

  • brad pitt  (28.05.15 10:24:59)
beyaz altın zarif bir kolye düşünmüştüm aslında daha çok..

  • shubulubapshubaptishaluva  (28.05.15 10:35:32)
saat

benim arkadaşıma mezuniyetinde ablası güzel ve kaliteli bir saat almıştı, kız nedense aşırı mutlu olmuştu.
  • mojiziku  (28.05.15 10:41:35)
bu nasıl saat için?
www.swatch.com

  • shubulubapshubaptishaluva  (28.05.15 10:47:55)
Bence gerek yok, bundan 15-20 sene önce olsa neyseydi.

Herkes liseyi bitiriyor, özel bir durumda yok.

Üniversiteyi kazandığında daha güzel bir hediye alın.
  • yatagants  (28.05.15 10:52:05)
gerek olup olmaması değil ki mevzu, istiyorum almayı. ayrıca mezun olduğu okul istanbul erkek. hakettiğini düşünüyorum.

  • shubulubapshubaptishaluva  (28.05.15 10:54:16)
o saat çok güzel. ilkokul 2ye giden kuzenimde var aynısı.

gunes gozlugu+1
  • cokponcik  (28.05.15 11:12:52)
Swatch un o tarzda daha guzrl modelleri var onlara bakin bence. Saat ve gunes gozlugu mantikli. Atasun falan indirimdeydi diye hatirliyorum. Ama kolye olmaz yav.

  • takilagimacanim  (28.05.15 11:55:05)
Kindle

  • zamanin otesinden gelen edit  (28.05.15 13:23:14)
Tatil, tur, gezi gibi bir şey ayarlarsanız hem yazı güzel geçmiş olur hem de üniversiteye daha deneyimli bir şekilde başlar. Biraz pahalı olur muhtemelen 200tl den ama bir yurtdışı turu çok iyi olur bence.

Bu mümkün değilse elektronik şeyler; kulaklık, tablet vb.

Kol saati önerisi için, kızın saat takıp takmadığını sormanızı öneririm. Benim kardeşim de aynı yaşta örneğin, hayatında hiç saat takmadı ve sevmez. Ağırlık olarak görür. Cep telefonunu kullanır saati öğrenmek isterse.
  • stormborn  (28.05.15 13:32:39)