Xperia z3 compact Veya onePlus one almak için çok mu geç ?

(bkz: #51661429)

Merhaba arkadaşlar bir kaç hafta önce zenfone 2 hakkında soru sormuştum duyuruya,sonrasında kız arkadaşıma 860 liraya (1150 zloty) aldık ve yukarıdaki entrye yorumlarımı yazdım,merak edenlere faYdam olur belki.

şimdi ben zenfone 2 almaktan vazgeçtim(sarj ana sebeb)

Xperia Z3 compact almaktan yada gönlüm. alternatifi ise oneplus one...

Z3 compact>>>>1000 TL (Z3 İSE 1200 TL)
ONEPLUS one>>>>> 1100 TL.

Yeteri kadar inceleme okudum,video izledim zaten.

ama istediğim aldığım telefonu en az 2 yıl kullanmak istiyorum,Baş ağrıtmasın eften püften arıza çıkarıp, bide şarjı 1 günden fazla gitsin yeter. zaten iphone 4 den geçicem iyice bıktım şarj muhabbetinden.

Teşekkür ederim herkese:)

iki telefon da cikali 1 yila yakin zaman oldu. ikisi de orta seviye telefon. akilli telefonlarin ortalama omru 1 1,5 yil zaten. bunun 1 senesi gecmis. 2 yil kullanirsin ama 1 seneden sonra yine eziyete donusur. guncelleme konusu da ayri bir sorun. bunlar yerine general mobile'in android one telefonunu al. 700tl ve guncellemeler direk google'dan gelecek. yarin google i/o var. android'in yeni surumu tanitilacak. GM ile guncellemeyi hemen alirsin. en az iki yil boyunca da almaya devam edecegin garanti. digerlerinde alacagin supheli.

  • crucio  (27.05.15 21:04:58 ~ 21:05:35)
Eğer daha uzun kullanmak istiyorsanız RAM miktarı çok önemli. Z2'de 3 GB, Z3 Compact'ta 2 GB RAM var. Onu da gözönünde bulundurmanızı öneririm. Ama Z2 büyük elbette, cepte taşımak sorun olur derseniz Z3 Compact'tan başka seçenek yok gibi duruyor.

  • sevgikusunkanadinda  (27.05.15 21:46:37)