[]

şebeke gidiyor (android)

arkadaşlar hemen hemen her gün bir iki kez şebeke gidiyor. operatör kaynaklı sandım önce,sonra baktım tam o dakikada yanımdakinde full çekiyor.telefondan kaynaklı olduğunu da düşünmüyorum açıkçası.asıl soruya geliyorum: 2 gündür hep aynı saatte gidiyor bu şebeke. bir dk kadar sürüyor.acaba marketten indirdiğim bi program mı yapıyor bunu? yapabilir mi? işletim sistemi kitkat.sizin de şüphelendiğiniz program veya oyunlar var mı?
 
arkaplanda çalışan uygulama neden oluyor olabilir. bu uygulama şebeke üzerinde erişim yetkisine sahip uygulamalar olabilir.

root kaynaklı olabilir

şebeke kaynaklı olabilir. farklı bir telefonda denemekte yarar var.

zaman ayarlı uygulamalar veya nfc neden olabilir.
  • cetoxim  (26.05.15 23:04:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.