[]

Ehliyet İcin Emniyet Müdürlüğü'ne Gitmek

Belki önceden soran olmuştur ama mobilden giriyorum, arama yapamiyorum o yüzden. Ankara il emniyet'te durumlar nasil acaba, giden var mi bu günlerde? 29 Mayis son gun muhabbeti yuzunden, Randevu zaten alinamiyor bu haftaya, yer kalmamis onu biliyorum da, santraldeki herif burda millet birbirini yiyor, sabahtan gelip siraya gireceksiniz falan dedi.. Öğleden sonra gitsek hic mi şansımız olmaz, bugün gitsem mesela? Benim için de son gün 29 mayıs imiş çünkü..
 
Ankara Emniyet'te bu işlem için girilen kapı 08:00'da açılır ama normal bir günde 7'den itibaren kapıda kuyruk oluşur, 100 metre falan kuyruk oluyor açılana kadar. Bu aralar ise büyük ihtimalle 4-5 katı oluşuyordur, bahsettiğin tarih olayından dolayı. İçeri girince zaten oradaki sıramatikten sıra alıyorsan geçmiş olsun, akşama kadar beklersin(sabah 8'den önce gidip ilk girenlerden olmana rağmen). İnternetten sıra almadan orada işlem yaptırmak ölüm. Bu tarihlerde daha da beterdir.

Kısacası senin için 29 mayıs sonsa mecbur gideceksin, 1 günde işlemlerin biter mi bilemem ama en iyi ihtimalle akşama kadar oradasın. Sabah 7'de kapıda sıraya gir, 8'de içeri girip koşarak sıramatiğe git, sıranı ne kadar erkene alırsan kar. İlk girenlerin koşuşturduğuna şahit olacaksın çünkü.

Sırayı da binanın kapısından girince 10 metre yürüyüp sağa döneceksin, sonra 20 metre yürüyüp sola döndüğünde karşına sıramatikler gelecek. Oraya direk yardır.
  • osurdum  (26.05.15 12:35:59 ~ 12:37:07) 
şuanda emniyet trafik şube müdürlüğü kilitlenmiş durumda ve inanılmaz kalabalık. gecikmeden gitmek sizin yararınıza olur.


  • aporrhais pespelicani  (26.05.15 12:36:45) 
Ayvayi yedim yani :( çok teşekkürler.


  • vercingetorix  (26.05.15 12:49:08) 
Gölbaşı denenebilir.
Fakat orada da ikamet yerini problem edebilirler.

  • worst case  (26.05.15 16:07:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.