win 8.1 tablet pc açılış sorusu

sevgili duyuru sakinleri yeni aldığım lenovo miix3 cihaz açılırken ısrarla internet bağlantısı istiyor. internet bağlantısı olmadan açmaya çalıştığımda this pc is locked bıdı bıdı gibisinden bir uyarıyla karşılaşıyorum ve cihaz açılmıyor. nedir bu arkadaşın derdi?

Cihazınızın işletim sistemi nedir?

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (26.05.15 01:40:05 ~ 01:40:10)
Windows 8.1 var 32 bit, ikisi bir arada dedikleri dokunmatik zımbırtıdan. kendi sorunuma girişteki password'ü kaldırarak geçici bir çözüm getirdim sanırım şimdilik ama password mevcutken ve doğru pass girdiğim halde neden internet bağlantısı talep ettiğini ve bağlantı olmadan cihazın kilitlendiğini anlayamadım.

  • generic  (26.05.15 02:04:28)
Başlıkta yazmışsınız zaten işletim sisteminizi, bakar kör olmuşuz, kusura bakmayın. Eğer cihaz yerel hesapla değil de, Microsoft hesabıyla açılacak şekilde kurulduysa ister istemez her açılışta internet bağlantısı soracaktır. Yerel hesaba geçerseniz bu sorunu bir daha yaşamazsınız. Şu şekilde:

www.cnet.com
  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (26.05.15 02:07:02)
aynen öyleymiş sanırım evet çok teşekkürler yardımınız için.

  • generic  (26.05.15 02:18:53)