sabah sporunun imkansızlığı

insanlar nasıl sabah sporu yapıyor? ben sabah uyandığımda bırakın spor yapmayı kendi vücudumu zor taşıyorum. yapanların sırrı nedir ya da benim sabahları enerji yoksunu olarak uyanma sebebim nedir?

bi gaz geliyor yaparım ederim (saat 6:00)
sonra dur bi kahve bir bölüm izleyeyim derken (saat 7:00)
esnemeler falan derken bir bölüm daha itelerim (saat 8:00)

sonuç gidemem sabah sporuna
  • indescribable  (25.05.15 20:42:22)
kalkar kalkmaz direkt girişeceksin.

kıyafetini, çorabını, suyunu, ayakkabını her şeyden akşamdan hazırla kalkmaz hemen giyin ve çık dışarı, oldu bitti.

oyalanırsan imkansız yapamazsın.
  • neferkitty  (25.05.15 20:43:27 ~ 20:43:44)
Uykunu düzene sokmakla alakalı 11den önce uyumayı alışkanlık haline getireceksin. Erken kalkınca daha enerjik oluyor insan ve günün daha dolu dolu geçiyor.

  • elikası  (25.05.15 20:47:22)
eşimle ben birbirimizi gaza getiriyoruz. aslında tam gaz da olmuyo da ikimiz de "yau bugün gitmesek mi" diyemiyoruz öbür taraftan çekinip o zaman da ske ske gidiyosun :D

sabah sporu 10 numara ya. hele açık havada daha da güzel

haftasonları caddebostan sahiline gidiyoruz biz
  • la noix  (25.05.15 20:48:07 ~ 20:48:31)
İşe yetişme telaşın yoksa yapılabilirliği artan spor türü

  • isimmisimyok  (25.05.15 20:48:41)
evimden 1 km otede kosu parkuru var. eger daha onceden yaptiginiz bir spor varsa dusunmuyorsunuz bile ertelesem mi kalkmasam mi diye.

  • kutsalbok  (25.05.15 20:57:54)
sabah 5'te kalkip spor salonuna gidenler bile var.

  • hot potato  (25.05.15 20:58:25)
mıymıntılık rezonansına girmişsin. önce kendini kuvvetli hissetmelisin. en iyi yolu olimpik bara takılmış birkaç on kilo ağırlığı indirip kaldırmaktır.

  • kargn  (25.05.15 21:33:26)
tam da bu sabah başıma gelen bir şeyi anlatayım; bütün gece bilgisayar başındaydım. yatmadan önce haber sitelerine bakayım dedim. orada yalçın küçük'ün bir yazısına denk geldim onu okuyorum. hoca yazının içinde bir yerde "sabah koşusundan dönerken aldığım gazetede okudum" yazmış. bu adam neredeyse 80 yaşında (1938 doğumlu). kendimden utandım giydim koşu ayakkabılarını ,eşofmanları doğru parka. parkta da sulamak için fişkiyeleri açmışlar nasıl güzel, hem serin hem temiz hava. saat 06:00 bir, bir buçuk saat koştum, yürüdüm geldim. huzur içinde uyudum sonra. insanlar evet bu iş için enerji ve zaman harcıyor ama karşılığını kat kat alıyorlar.

  • efsunlu  (25.05.15 23:24:08 ~ 23:25:27)
Yataktan kalktığında spor yapsam mı diye düşünmeyecek, kendini direk dışarı atacaksın.

  • arnold schwarzeneger  (26.05.15 09:06:45)