[]

Bekarlığa Veda Mekan Önerileri

Sevgili duyurumun Cahideleri, Arabeskleri,

Haziranın ilk haftasonu için bekarlığa veda partisi planlıyorum. Aslında bugüne kadar da böyle bir plan yoktu o kadar koşturma arasında ama nikah İstanbul da olmayacağı için gelemeyecek arkadaşlardan bugün üstüste "burada bir kutlama olmayacak mı:( soruları aldığım için son anda nurtopu gibi bir organizasyon doğdu :)

Az biraz bakındım, en memnun kalınan yer Arebesque gibi duruyor, az önce görüştüm. Kişi başı limitsiz içki 220 tl fiyat verdiler. Aramızda iki arkadaş da hamile, içmeyecekler mesela ama yok fix menuymuş,içkiliymiş vs..

15 kişi davet ederim gibi ama kimseye de fiyat bu, illa gelin falan demeye de gönlüm razı olmadı bi türlü..

Neyse efenim önerebileceğiniz şöyle bekarlığa veda konseptli başka yerler var mıdır? (Cahide diil:)

Yoksa da "şöyle canlı müzikli bi yere gittik de pek eğlendik, boşverin böyle daha güzel olur" derseniz o da başım üstüne :)

Kadıköy-Beşiktaş-Taksim civarları uygun..

 
club sporium'Un üst katında bi restoran var (cuisine bar), kınamı orda yapmıştık. mekanı da kapatmıştık, canlı müzik vardı. baya eğlenmiştik


  • la noix  (25.05.15 20:24:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.