klavye çalışmıyor

toshiba notebook. ekran klavyesiyle yazmaktan ciğerim soldu. bütün tuşları denedim . takılan falan da yok. nabayım?

Android cihazin varsa klavye yapabiliyorsun pcye. Google'da android pc klavye diye arat cikiyor.

  • isott  (25.05.15 02:20:24)
iyi hoş da bilgisayardaki klavyeyi nasıl düzeltebileceğimi söyleseniz fikriniz varsa?

  • dinsiz adam  (25.05.15 02:47:33)
öncelikle bios'a girmeyi dene.
eğer açılışta kısayolu her neyse(f2-del vs.) basıp bios'a girebiliyorsan, bios'da klavye çalışıyorsa donanımsal değildir, ayarlarla alakalıdır. düzeltme şansın olur.
bios'a girmek için bile çalışmıyorsa donanımsaldır çok büyük ihtimalle, servise...
  • ucan spagetticanavari  (25.05.15 02:50:50)
unified remote uygulaması ile telefonu klavye ve mouse olarak kullanabiliyorsun. sözlükten bakarsan kullanımı yazıyordu.

ayrıca bi usb klavye kaç para pahalı bir şey değildi galiba.
  • belkider  (25.05.15 02:59:23)
@belkider mouse değil ki bu, o kadar küçük değil, o kadar gerekli değil... touchpad kadar eziyet değil dahili klavye.
laptop yanında her yere bir de klavye mi taşınacak? çözüm değil... çözüme kadar geçici idare edilir sadece öyle.

  • ucan spagetticanavari  (25.05.15 03:06:02)
kaç para ulen bu flüt?!

  • i am cookie monsters nipple  (25.05.15 03:06:05)
internetten yeni laptop klavyesi alabilirsin modeliyle aratırsan

www.sahibinden.com

benimkine benzer modelse toshiba'n, klavyeyi sökmesi kolay oluyor, yukarıdan hallediveriyorsun, sökme videoları da var internette nasıl yapılacağını gösteren
  • neseranni  (25.05.15 04:24:15 ~ 04:25:53)
Klavye organik bi donanimdir. Genelde yazilimsal sebeplerle bozulmaz. Muhtemelen yenilenmesi gerekecek. Centikli klavyelerdense kendin Cok rahat yaparsin degisimi. Degilse biraz zor ama yine de mumkun. Internette muhakkak videosu vardir.

  • icim urperiyor  (25.05.15 05:10:09)
istanbuldaysan kadıköy yazıcıoğlunda her markanın klavyesi satılıyor. gidip taktırırsın.

  • safepassage  (25.05.15 08:43:49)
aletin garantisi dolmadı garanti kapsamına girer mi peki?

  • dinsiz adam  (25.05.15 14:19:42)
girer tabi senin hatan değilse

  • safepassage  (25.05.15 19:00:02)
flex kablosu çıkmıştır, içini açın görürsünüz kağıt gibi birşey onu soketine oturtun iyice.

  • masa penisi  (25.05.15 19:05:57)
usb klavye de iş görmüyor sanırım sorun yazılımsal. ama bios a giremiyorum. yok mu yol yordam?

  • dinsiz adam  (25.05.15 23:45:01)