tıp bilenler gelsin bi [ayıplı]

Ciddi merak ettiğim için soruyorum. Nasıl sorulur bilemedim de. Aklıma takıldı akşam akşam.

Penis erekte haldeyken kökünden kesilirse kendi kendine ufalır mı? Nasıl olur? Koskoca şey kendi kendine nası bamyaya dönecek? Garip bi şekilde ufalır diye tahmin ediyorum ben.

Ciddi tahmini olan yazsın.

penis kanla dolduğu için erekte oluyor. devamını siz getirin...

  • e haliyle  (25.05.15 00:38:58)
kesince kan boşalıp basınç azalacağı için küçülür heralde.

  • aksimetre  (25.05.15 00:39:39)
kan kaybı olacağı için döner bamyaya. ama kestikten sonra suyla da doldurulabilir aynı işlevi görür bence... (bkz: ne diyorum lan ben)

  • youshookmeallnightlong  (25.05.15 00:41:05)
Su dolu balon gibi bişey erekte olan penis. Basınçlı kan ile ayakta duruyor. Kesilince kesildiği noktadan fışkırarak kan boşalır, bamya kalır geriye.

  • harzem  (25.05.15 00:51:49)
viagra içip de işini görmesine rağmen bir türlü iniş sağlayamayan abilerin inişine yardımcı olmak için penise delik açıp o deliklerden inek memesinden süt sağar gibi kan boşaltıyorsun. yani kan boşaldığı an minik haline geri döner. ( nereden deliyorlar , acıyor mu gibi teknik detaylarını bilmiyorum )

bir de şöyle bir teori geliştirebilirim. ereksiyon için parasempatik etki lazım. yani adrenalinin tavan yaptığı stres , heyecan , acı gibi durumlarda ereksiyon sağlanamaz. kökünden kesiği yediği an verdiği acıyla beraber iniş takımları açılır gibime geliyor.

bu son paragraftan çıkan sonuç ile de kamu spot vereyim ; boşalma için de sempatik etki yani adrenalin lazım. yani heyecan = adrenalin = erken boşalma. yani gençler stres yapmayın , aktivite sırasında rahat olun.
  • montauq  (25.05.15 01:05:17)