[]

Sıkıldım iPhone'dan...

İlk çıktığı günden bu yana iPhone kullanıyorum (2G, 3G, 4)

Şu anda iPhone 4 var ve yavaştan ömrünü tamamlamak üzere. Eski alışkanlıktan gidecek olursam iPhone 6 alıcam ama biraz değişiklik iyidir diyerek farklı modellere de bakınıyorum.

Bugün abimde gördüm, Sony Xperia Z3 almış, şöyle kabaca bi baktım fena cihaz değil aslında... Ne dersiniz, iPhone'a alışmış biri yadırgar mı bu telefonu? Bir de Sony markasını küçüklüğümden beri sever sayarım, aliyim mi?

 
Attan inip eşeğe binme.


  • afrocubanbebop  (24.05.15 21:49:16) 
gayet de taş gibi cihaz. alınır hacım güzel seçim.


  • tolgan  (24.05.15 21:50:54) 
Bende iphone 4 kullanıcısıydım, z2 çıktığında aldım hemen şu anda çok memnunum iphone dan sonra nasıl bir bitmeyen şarj diyeceksin bu telefona geçince. Kıyasla.com dan ne kadar fark olduğunu görebilirsin. Ayrıca z2 ile Z3 arasında bir fark yok o kadar da para verme derim.

Ne ata ne eşşeğe binmeyen insanların tavsiyesine de kulak asma.
  • herkese saygili deist  (24.05.15 21:53:06) 
  • masa penisi  (24.05.15 22:01:52) 
bi kere iphonedan samsunga geçtim. bikaç ay sonra hemen iphone a geri dönmüştüm. hiç alışamadım kabus gibi gelmişti.


  • sta  (24.05.15 22:07:08) 
ben sony xperia s kullandım 2 sene falan. şimdi iphone 5s kullaniyorum ve eski telefonum can vermemis olsa doner yine eski sony'mi kullanirim :(


  • littlejack  (24.05.15 22:22:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.