sürekli cinsel yaşamı hayatın her alanına sabitlemiş insanlar

daha doğrusu şöyle

işinde başarılı olamaz sevgili ya da eş le cinsel yaşamı sıfıra düştüğünden dolayı başarılı olamadığını savunan insanlar

bu tarz insanların çözümü yok mu?

herşeyi seks e bağlamış insanlar neden etrafına huzur vermezler
sürekli tehdit edip (benimle yatmazsan seni bilmem ne yaparım bilmem ne nın bilmem nesini şey yaptığım ), sağa sola reklam olmayı umursamazlar.
beyin yıkarlar falan. evli ise çoluk çocuktan utanmadan konuşurlar falan.

napılıyor bu insanlara?
koşarak uzaklaşmak çözüm evet ama nereye kadar?

aklıma geldi sorguluyorum evet hadi gelin konuşalım.

boşan

  • mrvengeance  (24.05.15 19:52:22)
bir süre ssri antidepresan kullansın aseksüel olur.

  • masa penisi  (24.05.15 19:55:18)
tek kelimelik bişeyler istemedim aslında

hani bu insanlar ne yapıyor
tedavi olur mu
genel olarak böyle bişey merak ediyorum

sorunun benimle uzaktan yakından alakası yok
  • indescribable  (24.05.15 19:55:39)
dediğim gibi anti depresan libidoyu düşürüyor, tedavisi böyle olabilir.

  • masa penisi  (24.05.15 20:00:27)
tek yol antidepresan mı yani bu tarz insanlar için
e uyutmuyor mu antidepresan hayatlar nolcak?

  • indescribable  (24.05.15 20:04:27)
yani bana sürttürmesindense uyumasını tercih ederim, o kadar da uyku yapmıyor ayrıca.

  • masa penisi  (24.05.15 20:10:48)
N3tw0rk3r

Ben de öyle düşünüyorum yani tedavisi olabileceğini ama sanmıyorum yani bu tarz insanların seve seve tedaviyi kabul edeceğini
şey gibi geliyor hani kısırlık için erkek hayatta kısır değil kadın tedavi olsun diye düşünce vardı ya, erkek hayatta kabul etmez falan.

Bu insanlar nasıl tedaviyi kabul eder

Evet başka derdim yok buna taktım :/
  • indescribable  (24.05.15 22:32:31)
abi olay basit:

vatandaş aç. doyurun rahatlasın.
ülkede patlamaya hazır bir güruh var işte.
  • siradisi00  (24.05.15 22:40:29)
Ben genç olan nüfusu aslında hesaba katmadım daha çok + 35 yolu yarılamış insanlar için düşündüm.

  • indescribable  (24.05.15 22:45:09)
Olay biraz da toplumsal. Erkek çocuğa "göster bakim oğlum amcalara, görsünler nasıl erkek olduğunu" yaklaşımı ile büyütülen, ama toplumsal baskı ile bir o kadar da cinsel açlık içerisinde bırakılan bireyin bu şekilde onu bir güç olarak görmesi de abes durmayan bir gerçek. Olay çocukluktan, eğitimden, aileden de geliyor bir nebze. Hal böyle olunca da "e hadi tedavi edelim" seni demek küfür etmekten daha ağır bir söylem olur.

  • n3tw0rk3r  (24.05.15 22:49:57)