Site Url Yönlendirme

Merkez Türkiye'den herkese selamlar,

öncesinde blogspot üzerinde var olan bir sitem vardı ve içeriklerim
"siteismi.com/2015/05/yazıadı" gibi giriliyordu

şimdi wordpress'e geçtim, blogspottaki yazıları wordpress'e taşıdım ve artık girmiş olduğum yazılar "siteismi.com/yazıadı" olarak giriliyor.
fakat google indexlerken yine blogspottaki gibi indexlemiş bu yüzden google aramalarında çıkan sonuçlara tıkladığımda 404 hatası alıyorum. bunu nasıl çözebilirim?

Wordpress'de de 2015/05 şekline getirebilirsin:

www.skyafar.com

Ya da ben yeni yapıda istiyorum, sadece Google'dan gelenler yenisine yönlensin diyorsan da .htaccess'a aşağıdaki satırı ekle:

RedirectMatch 301 /\d{4}/\d{2}/\d{2}/(.*)\.html www.siteismi.com$1

( yıl/ay/gün olmuş bu, sondaki \d{2}/ fazla olmuş :) )
  • osurdum  (22.05.15 11:56:31 ~ 14:03:01)
senin vermiş olduğun kodu ekledim ama çözüm olmadı. sonrasında verdiğin kod ile ufak bir arama yaptım, düzgün çalışan kod aşağıda. başkasının da işi görsün diye buraya bıraktım.
çok teşekkür ederim.

<IfModule mod_rewrite.c>
RedirectMatch 301 /\d{4}/\d{2}/(.*)\.html sitename.com$1
</IfModule>
  • asyMMetry  (22.05.15 12:30:53)