tütün sorusu

ben tütüne golden virginia ile adım attım bir paketten sonra çok kötü diyip bıraktım old holborn sarı ile uzun seneler devam ettim. sonra artık holborn ağır gelmeye başladı tekrar virginia ya döndüm sarı ve yeşil arasında gidip geldim sonra drum sarı çıktı onu denedim arada küba tütünü var. fakat son bi beş aydır tüm tütünler ağzımda leş bir tat ve boğaz acısı bırakıyor. sürekli içici değilim aldığım bir paket bir aydan fazla gider bana. bunun nedeni ne ? tütünler kuru da değil

sık tütün değiştirmek boğaz ağrısı yapıyor zaten. O kadar sık değiştirmeyin bence.

  • oğlum çok zor lan  (21.05.15 23:05:37)
3 senedir ağırlıklı olarak old holborn sarı içtim. drum ve golden kullanan arkadaşlarım da var. hepimizin ortak sıkıntısı uzun süreli ve sürekli kullanımda boğazda yanma, ağızda bıraktığı tat, öksürük ve balgamda artış gibi durumların ortaya çıkması. arada bir ay kadar normal sigara içip tekrar tütüne dönüyoruz. fena da olmuyor, bir süre ara ver tekrar dene derim.

bir paket tütünü ortalama 5-6 günde içen birisiyim.
  • carpena  (21.05.15 23:07:35 ~ 22.05.15 01:05:59)
bulabilirseniz american spirit'i deneyin. hatta bi de cesit bulabilirseniz acik mavi pakette olanini alin. katkisiz ve icimi hafif bi tutun.

  • hopeless  (21.05.15 23:44:44)
@hopeless İstanbul da mi buluyorsunuz siz ?

  • kablelvuku  (22.05.15 15:23:46)
evet.

  • hopeless  (22.05.15 18:02:35)