Gece hayatı şehri hangisi?

Aşk şehrinden sonra bu (eksiduyu.ru)

sizce en iyi gece hayatı hangi şehirde?

mesela 2014'te yapılan bir araştırmaya göre istanbul 2. seçilmiş.
www.dailymail.co.uk

ilk 10:

1. Berlin (23 per cent)
2. Istanbul (18 per cent)
3. Miami (14 per cent)
4. Brussels (11 per cent)
5. Amsterdam (10 per cent)
6. Lisbon (eight per cent)
7. Ibiza (eight per cent)
8. Las Vegas (five per cent)
9. Seville (two per cent)
10. Seoul (one per cent)

berlin'in methini çok duydum. ankette de birinci çıkmış, bence en iyisi o. amsterdam kesinlikle değil diyorum.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (21.05.15 22:06:31)
Ibiza
Ayrica Prag'in olmamasina sasirdim.
Lizbon'un olmasi iyice sasirtti. Sehirde yanimizda iki Lizbon'lu ayakta icki icmek disinda gece hayati bulamamistik. Dans edilecek yer yoktu, bir tane canli muzik bulduk, ona da "Cok sanslisiniz, ayda bir olur" demislerdi. Gece hayatindan ayakta dikilerek icki icmek anlasiliyorsa, o var ama devami yok. Oldukca sikici idi.
  • aychovsky  (21.05.15 22:09:19 ~ 22:55:10)
gece hayatında istanbul ikinci mi? hahahaa, türkiye de bu listeye girecek bir il varsa orası da ankara dır.

  • hzben  (21.05.15 22:32:48)
duyuru'da küfür serbest mi? bişi dicem de neyse. bu anket ingiliz piçlerinin sonucu onu not etseydin keşke. ingilizler ucuzcu herifler istanbul o yüzden 2.sıra.

berlin ise her listede 1. olur benceç
amsterdam gece hayatı overrated. hiçbi listede ilk 10'a sokmam.
ibiza da öyle.

olm bu ne biçim liste hakketen yav avrupa ligi çeyrek finali gibi sevilla lisbon falan hevesim kaçtı :(
  • benjamin breeg  (21.05.15 22:51:13 ~ 22:51:37)
brussels sarkazm bence.

  • hot potato  (21.05.15 22:57:40)