Eli öptükten sonra başımıza mı koyuyorduk yoksa başımızı ele mi eğiyorduk?

Ciddiyim. Nasıldı lan o?

Egiliyorsun aga.

  • baldur2  (21.05.15 19:23:05)
abi eli öpmek için zaten eğilmen gerekiyor. o kadar eğilmişken az daha eğil.

  • reavelyn  (21.05.15 19:24:22)
eli tükürüklü opme, cenene degdir yeter.

  • eick  (21.05.15 19:25:59)
el sabit, kafa hareketli.

kafayı sabit tutup öptükten sontra kaldırıp alnına değdirmiycen. öptükten sonra kafayı eğip sabit duran ele alnını değdiricen.
  • kibritsuyu  (21.05.15 19:38:24)
ele kafa atican aga

  • jedilance  (21.05.15 19:47:05)
ceneye degdirme denen sacma olayi yapacaksan hic yapma zaten. dunyanin en sacma eylemi. adi uzerinde el opmek, el degdirmek degil.

  • baldur2  (21.05.15 19:54:05)
Ben el değdirirdim. Büyüklerim böyle öğrettiler bana. Milletin eli pis mi temiz mi nereden bileceksin. Çenene değdirdikten sonra alnına koy.

  • mornie  (21.05.15 19:55:33)
ahhaha

1- eli asagida kavra
2- dudakla el minimum temas, ya da ceneni ele degdir
3- alnini elin uzerine gotur

karsi taraf el opturmek istemezse zor kullanip elini asagi cekebilir. temkinli ol
  • exlibris  (21.05.15 20:04:07)
yakinin degilse opme bence, gitsin benligini baska sekillerde tatmin etsin

soruya cevap: herkesler+1
  • fallopian  (21.05.15 20:22:03)
Cevirip omzuna alip kundeye getiriyosun. egilip opecen haci inatlasan olursa zorla kaldirirsin eli.

  • icim urperiyor  (21.05.15 21:14:26)
Eli öpmeden çeneye değdirmek de ne bileyim... Oldum olası çok soğuk bir hareket gibi gelmiştir bana. Hiç öpmeyip tokalaşsa bile onun yarısı kadar soğuk olmaz diye düşünüyorum.

Gerekirse teyzelerin, amcaların enselerinden şöyle "huopp" diye kavrarım elense çekerim hehehe :)
  • hincaluluc  (22.05.15 04:06:14)