Uzamıyor lan saçlarım

Yaklaşık 1 ay önce gaza gelip bulduğum ilk makine ile saçlarımı 3 numaraya vurdum. Şu an üstünden 27 gün falan geçmiş olmasına rağmen doğru düzgün uzamadı. Şekil verilcek bi seviyede değil yani, sanki 1-2 hafta önce 3 numaraya vurmuşum gibi. Uzamasını nasıl hızlandırabilirim ?

saç uzamasında en etkili yöntem saçına gün aşırı afedersin meni sürmendir.

aynı işlemi sakal ve bıyık için de uygulayabilirsin.
  • hatcherman  (21.05.15 13:47:39)
sık yıkamak saç uzamasını hızlandırır diye biliyorum. bir de saçı besleyici ürünler var. onlardan kullanabilirsin.

  • corneillus  (21.05.15 13:49:10)
eski duyuru'yu özledim :(

biotin kullanabilirsin sağlık açısından herhangi bir problem yaşamıyorsan. erkek olduğunu varsayarak saç maskeleriyle uğraşamayacağını düşünüyorum, o yüzden o konuda tavsiye vermeyeyim.
  • dessy  (21.05.15 13:49:13)
uzama hızlandırıcı bir yöntem bilmiyorum ama telkin etmeye geldim. ben de yıllar boyunca 3 numara saç ile dolaştım. sonra uzatmaya karar verdim ve senin gibi oldu. 1 ay boyunca hiç uzamadı sanki. ama bi 10 daha geçince baya uzamıştı. hiç kestirmemek iyi bir yöntem değil. çünkü 3 numara saç hiç kestirilmeden uzatılırsa peruk gibi olur her yeri eşit olacağı için. sadece düzelttirirsen, şu an bile şekil verecek bir hal alır.

  • ack3000  (21.05.15 13:52:51)
biotin, bioxin bu tarz şampuanlar inek menisinden elde edilen karışımlardır. insan üzerindeki etkileri kısıtlı ve geçicidir. türkiye'nin en sık saça sahip olan bölgelerde tavsiye ettiğim gibi insan menisi kullanımı oldukça yaygın ve yararlıdır.

saygılar ve bol sıhhatler.
  • hatcherman  (21.05.15 13:53:46)
Şampuanı çam terebentin yağı dök üç beş damla.

  • meyve parcacikli kadin  (21.05.15 13:53:49)
nasıl lan? bioksinciler öküzlere tombala mı çektiriyor üretim bandının başında?
koca koca dermatologlar, farmakologlar?

  • kargn  (21.05.15 13:57:11)
(bkz: bemiks bepanten evigen üçlüsü)

dene istersen. ben 3'ncü haftayım :P
  • makarnacanavari  (21.05.15 14:04:16)
kargn

aynen kardeşim inek sütü içen bir ırkın buna şaşırmaması lazım ama çocukluğumuzdan beri bilinçaltımıza işleneen ön yargılar işte. saçsız arkadaşıma da tekrar sesleniyorum boşuna zaman kaybetme 2 dakikana bakar.
  • hatcherman  (21.05.15 14:12:34)
@hatcherman

yüzüne de sür sivilceye iyi geliyormuş. te allaam ya. trolleyin her başlığı. adam ciddi bir soru sormuş. yok meni yok çiş.
  • corneillus  (21.05.15 14:16:04)
eksisozluk.com denedim çalışıyor.

  • cptxxx  (21.05.15 14:18:39)
şampuanına çam yağı damlat.
500ml şampuana 20damla falan.

  • aithra  (21.05.15 14:25:49)
@corneillus

malesef çok cahilsin ve keşke bunu yapmasaydın.

ben arkadaşıma yardımcı olmak istiyorum, bizi rahat bırakır mısın? kullanır kullanmaz o onun bileceği iş. inanmayanlar anahtar kelimeleri kullanarak google'layabilirler. bu kanıtlanmış bir yöntemdir.
  • hatcherman  (21.05.15 14:26:00)
@hatcherman

aferin. çok akıllıymışsın. seninle tartışmayacağım. ister kafana sür ister ye.
  • corneillus  (21.05.15 14:43:07)
@hatcherman, keşke malum kişi de saçına sürseymiş be dostum.

  • memories  (21.05.15 14:50:05 ~ 14:53:47)
@corneillus

özür dilerim sanırım sınırı aştım ve sen bana haddimi bildirdin. "ister kafana sür ister ye" üzerine yazabileceğim bir şey yok çünkü bir adım sonra "daha doymazsan beni ye" yazacaksın ve ben bununla yaşamak istemiyorum. tekrar özür dilerim.

başlığı açan sevgili kardeşim eminim uyarmama ihtiyacın vardır ama sakın benim dediğim yöntemi deneme, çünkü meninin ayrıca jöle etkisi vardır ve bu seni olumsuz etkileyebilir. (bkz: ah mary vah mary)

şanslısın ki ekşi sözlük gibi akıl küpü insanların doldurduğu bir sitede seni yönlendirecek corneillus gibi pürüpak insanlar var.

tekrar çok çok özür dilerim.
  • hatcherman  (21.05.15 14:56:07)
@memories

keşke malum kişinin meniyle hiç ilişkisi olmasaydı be kardeşim.

neyse konuyu dağıtmayalım sakın dediğimi yapma sakın.
  • hatcherman  (21.05.15 14:57:33)