Ölüyorum...

Merhaba arkadaşlar, özelden anket açma lan diye bir sürü küfür yesemde, yılmadım devam ediyorum.

Kaç yaşında ölmek isterdiniz?

Gerçekçi olalım, sayıları abartmayalım.

69 (9 yıl emekliliğin tadını çıkarayım, sonra sevişip içerken ölürüm kesin)

  • redeath  (20.05.15 16:12:07)
"İhtiyarlık ile gençlik diyerek,
Şu hayatı ikiye böldürme
Ey büyüken de büyük 'Allahım',
Benden evvel sikimi öldürme!"
  • buzdagi  (20.05.15 16:25:07)
vallaha elden ayaktan dustugumde gideyim istiyorum, yas fark etmez. birine muhtac olmadan yasayabildigim yasa kadar gidebilirim ins

  • heygidim  (20.05.15 16:25:47)
98. abartı değil, hedefim bu. 99'u görmem gibi geliyor ama.

sonuçta yaşam süresi uzadı :D geldim 30 yaşına zaten daha çocuğum torunum olacak da görücem? anca yeter.
  • pokerface  (20.05.15 16:28:43)
heygidim +1

  • şubatsonrası  (20.05.15 16:28:54)
şimdi. yani 24ümde. 6 ayımın kaldığını bildiğim bi hastalığım olsun, süründürmeden tak diye götürecek bi hastalık. tek duam, dileğim bu. bi hastalığım çıksın ve 6 ayın kaldı yaklaşık desinler. valla başka bi şekilde ölmek istemezdim :D ama allah bilir 90ıma kadar falan yaşarım bu kafayla -_-

  • a gun and a pack of sandwiches and nothing  (20.05.15 16:36:21)
istemek başlı başına bir abartıdır, senin bahsettiğin şey, kanaat.

bana sonsuzluk verilmeyecekse eğer, hiç bir duruma kanaat etmem. annemin ve sevdiceğin (olursa yıllar sonra çocuk) esasen beni yanlışlıkla sevenlerin üzülmeyeceği müsait bir zaman dilimi benim için uygundur.
  • mete kudur  (20.05.15 16:43:26)
fazla fark etmez. zaten ölü gibi yaşıyorum, yaptığım hiç bir şey yok. 60 yeter.

  • fransizkalanadam  (20.05.15 16:49:12)
100 candır

  • temrani  (20.05.15 16:52:48)
ele ayağa düşmeden.

  • dokuzonbeş  (20.05.15 16:58:51)
Viagrayla bile kalkmadığı gün ölmek isterim.
Belim bükülüp başkasına muhtaç kaldığım gün ölmek isterim.

  • kimlanbu  (20.05.15 17:01:19)
çocuk yoksa 50-55 iyidir benim için.

  • makarnavodka  (20.05.15 17:13:10)
çirkinleşmeye başladığımda sanırım buda 55ten sonra oluyor. o zaman.

  • mantarliborek  (20.05.15 17:16:37)
heygidim +1 elden ayaktan düşmeden öleyim derim

  • basond  (20.05.15 17:54:32)
Uzun bir süre ölmeyeyim ama el ayak da düşmesin, lazım onlar. O şekilde en uzun ne kadar olursa, metematik hesabını bilemedim.

  • aychovsky  (20.05.15 17:57:42)
Uzun bir süre ölmeyeyim ama el ayak da düşmesin, lazım onlar. O şekilde en uzun ne kadar olursa, metematik hesabını bilemedim.

  • aychovsky  (20.05.15 17:57:42)

  • sayns  (20.05.15 18:33:00)
bunamadan, ihtiyaçlarımı kendi kendime görebileceğim maksimum yaşta. normal şartlar altında bu beslenme ve yaşam tarzıyla 50'de nalları dikerim ama bazı insanlar hiç sağlıklı yaşam diye kastırmamasına rağmen 100 yaşında zıpkın gibi oluyor. öyle olacaksa 100'ü görmek isterim mesela.

yaşamaya dair pek bir isteğim ya da heyecanım yok, şu an öleceksin deseler ses etmem herhalde ama ne olacağını görmek istiyorum. o yüzden, kendime yetebildiğim sürece maksimumu yaşamak isterdim.

mesela 2074 nba play-off'larını izleyebilmek isterdim. çok eğlenceli olurdu. ya da ne bileyim, şimdi alzheimer'ın tedavisi yok ya, bana 66 yaşımdayken alzheimer teşhisi koyarlardı, iki tane hap yutup iğne olurdum ve iyileşirdim jshfjkl. bu tarz, daha gelişkin, daha farklı bir dünyayı görmek istiyorum. o yüzden durmak yok yola devam. istikrar sürsün der meister yaşlansın.
  • der meister  (20.05.15 18:35:28)