yine konjonktivit :(

bir sene önce olmuştu en son doktor damla vermişti yakan bir damlaydı,yine göz kapağımın altında kızarıklık var lensim takılıyor oraya yine o damladan alsam kendi başıma kullansam sakıncalı mıdır?beklesem kendi kendine geçer mi?doktora gitmeli miyim?
teşekkürler.

bence sen kaşıyıp daha kötü yapmadan damlayı kullan, aynı şeyi verecektir yine doktor.

  • yapcak bisi yok  (07.09.09 10:30:30)
aynı dert bende de var maalesef :( bana da her seferinde başka ilaçlar veriyorlar, ama farklı doktorlara gittiğim için öyle olduğunu düşünmüştüm açıkçası.
aklına gelebilecek her ilacı kullandım ama geçirmedi. en sonunda visine kullanmaya başladım, sadece o iyi geldi kaşıntıya. bide alerji hapı var avil diye. ama bence yine de bi doktora görün. ve sakın kaşıma.

  • pms mode on  (07.09.09 11:19:58)
lens kullanıcısı olduun göz önüne alınırsa lens solusyonunu yenilemen gerekiyor olabilir çünkü her ne kadar dezenfektan görevi olsa da bazı mikropları kapmış olabilir ya da göz kuruluğun başlamış ve gözlerin enfeksiyona açık hale gelmiş olabilir. ancak lensim takılıyor dediğine göre bu defaki bi tür arpacık da olabilir tabii bu yukarıda dediklerimi dışlamaz, nedenler aynı olabilir doktora görünmekte fayda var.

  • oblomov  (07.09.09 11:22:03)
aslında arada olan bişey bu göz kapağımda kirpik diplerimde kaşıntı ama iki gün sürüp geçiyordu fakat bu seferki geçmedi ,sanki başıma da ağrı yapıyor gibi doktora gitsem iyi olucak solüsyonumuda iki ay oluo değiştireli başka bir marka kullanıyorum şuan,6 yıldır lens kullanıyorum son seneler fazla nüksetmeye başladı sanırm zamanla her lens kullanıcısında oluyormuş cevaplar için teşekkürler .

  • scissors  (07.09.09 11:44:00)