akpliler buna inanıyor mu ?

fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net

İnanıyor mu buna ?

lütfen inansınlar :)

  • gis  (18.05.15 14:11:55)
inananı var, inanmayanı var...

  • headredhead  (18.05.15 14:12:22)
Vaktiyle önlemini almışlar :D www.youtube.com

  • sevgikusunkanadinda  (18.05.15 14:29:27)
hülooğ?

  • cetoxim  (18.05.15 14:48:43)
en çok yapılan yanlışlardan biri de akp lileri enbesil sanmak. bazen keşke öyle olsalardı diyorum ama, değiller. haliyle, işe yaramıyor, inanmıyorlar.

  • arnatuile  (18.05.15 14:51:46)
AKP'lileri embesil sanmak yanlış değil, mesela Ferit Şahenk embesil değil, adam AKP ile işbirliği yaparak çuvalla para kazanıyor, ama açlıktan ağzı kokup AKP'ye oy verenler net bir şekilde embesildir, e oy veren kitlenin çoğu da böyle olduğuna göre evet bunu rahatlıkla savunabiliriz.

  • i was made for you  (18.05.15 14:54:14)
kitlenin tamamına nasıl ulaştın da gördün embesil olduklarını ? siz bu kafayla gidin, küçümsemeye devam edin. daha çok iktidar olurlar bunlar.

allah düşmanında akıllısını versin diye boşuna dua etmemiş atalarımız.
  • arnatuile  (18.05.15 14:59:22)
Yahu sen önce yazı yazmayı öğren. Kitlenin tamamına nasıl ulaşmışım da bu sonuca varmışım, böyle bir sonuca varmak için AKP'ye oy veren tek tek herkesle konuşmak gerekmiyor. Bir konuda anket yapılırken, istatistik oluşturulurken de ülkedeki herkesle konuşmazsın, belli gruplardan istatistikleri toplar sonra da genellersin.

AKP'ye oy veren genel olarak iki kitle var.

1- Çıkarı olanlar, kesinlikle embesil değiller, kötü insanlar olabilirler ama embesil değiller.
2- Ay RTE çok müslüman, ay onlar hep Allah diyor, ay çok dindarlar deyip, yaptıkları yolsuzlukları görmezden gelip, karnını zor duyurup Allah RTE'yi başımızdan eksik etmesin çok güçlü bir devletiz diye gezen kitle var bir de, işte bunlar embesilden başka bir şey değiller.

Daha çok iktidar olurlar mı bilmiyorum, bu sene olurlar büyük olasılık, bu da Türk halkının salaklığından kaynaklanıyor başka bir şeyden değil. Salağa salak denir, başka bir şey denmez, küçümsemekle ilgisi yok, ortada net bir durum var.
  • i was made for you  (18.05.15 15:09:46 ~ 15:13:11)
evet, ben yazacağım. doğru değil mi yoksa?
Beyler, doğru değilse lütfen mesaj ile bildirin.

  • ne nicki be  (18.05.15 15:14:46)
inandırmasını bilirsen inanırlar.
tayyip'in dünya lideri olduğuna inanan yok mu?
ama internetle falan ulaşamazsın onlara.
  • titiraprap  (18.05.15 15:15:03)
ulan şeytan diyor sırf akplileri angut sanan heriflerin inadına git akpye ver oyunu. sonrada niye yüzde 50. senden ötrü, benden mi ötrü!

  • yemrem  (18.05.15 15:45:01 ~ 16:04:18)
sen ben nasıl inanmıyorsak, onlar da inanmıyor yahu. o kadar da değil, yapmayın gözünüzü seveyim. hayır, sanki hiç oy vermemiş insanlar gibi yaklaşılıyor kendinden olmayana.

  • mermize  (18.05.15 16:15:48)
@i was made for you yerden göge hakli.

g.te g.t demek lazim. Zaten embesil olduklarini anlamak icin davidboyun sordugu sorulara meydanlarda verilen cevaplara bakmak yeterli

Cikarim iste bu kadar nettir: AKP'den birincil derecede cikari(vergi cezasi indirimi, is bulma, ticaret yapma vs) olmayan tüm AKP secmenleri embesildir.

edit: haa seye hastayim, halki asagiliyorsunuz, tepki olarak gidip ben de AKP'ye atacam vs. Hadi yürü at, cok da tindi.
  • beholderrulez  (18.05.15 16:17:18 ~ 16:19:35)
eğitim seviyesi yükseldikçe akp oylarının düştüğü bir gerçek. bunu akp'de kabul ediyor.

www.youtube.com

adamlar cehaleti ve fakirliği yönetiyorlar. en çok oyu fakir ve cahil kesimden alıyorlar.

oy pusulasına mursi yazacak kadar olmasa bile akp seçmeninin çoğu maalesef cahil.
  • corneillus  (18.05.15 16:23:04)
@corneillus AK Parti'ye oy veren üniversite mezunu sayısı ile CHP'ye oy veren üniversite mezunu sayısı eşit.

  • boray eris  (18.05.15 20:27:31)
inanıyoss mursi yazıyoss.

mal mısınız afedersiniz?
  • sayns  (18.05.15 20:29:28)
@boray eris

kaynak gösterebilir misin?

özellikle 3. bölümü okumanı öneririm. www.radikal.com.tr
  • corneillus  (18.05.15 22:48:32 ~ 22:51:15)
@corneillus
Verdiğin linki okudum. Evet AK Parti eğitimsiz kesimden aldığı oyla farkı atıyor. Benim bahsettiğim şey her iki partiye oy veren üniversitelilerin sayısı.

  • boray eris  (18.05.15 22:55:53 ~ 23:02:17)
@boray eris
Üniversiteli seçmen sayısının eşitliğini nereden çıkardin peki? Bu konuda kaynak ne?

  • corneillus  (18.05.15 23:16:15)
  • corneillus  (19.05.15 11:34:10)
cahil, eğitim seviyesi düşük, dar görüşlü olmakla beyinsiz olmak aynı şey değil. akp seçmenine söyleyebileceğiniz şeyler ilk üçü. yani hala tayyip'e oy veriyorlar diye pusulaya mursi yazacak kadar gerzek olmak zorunda değiller. kendilerinden zerre hazzetmem ve hala akp'ye oy verebilen bir kişinin insanlığından da şüphe ederim ama bu kadar gerzek değiller.

  • der meister  (19.05.15 11:38:42)