1 oy için yurtdışından günübirlik gelip gider miydiniz?

yapmazdınız di mi:) chp ye oyum. ama hem masraf hem vakit kaybı. rahatlatın lan:)

gitmezdim. burada da oy kullanmıyorum.

  • hb  (17.05.15 22:49:39)
hangi ülkede olduğuna bağlı. Ben ist - izmir yapıcam. Bulgaristandaysan ve istanbulda kullanıcaksan hemen hemen aynı :)

  • new day new life  (17.05.15 22:52:21)
bulunduğun yerdeki sandıkta kullanaydın?

ama senin durumunda olsam yapmazdım. çok para.
  • sttc  (17.05.15 22:53:19)
gerek yok o kadar para ve vakit kaybına

  • blues guitar forever  (17.05.15 22:54:50)
değil yurtdışından gelmek farklı bir şehire bile gitmem, senin binbir zahmete katlanıp kullanacağın oy seçim günü 17:00'den sonra çöpe gidecek o yüzden sakın öyle bir hata yapıp da geleyim deme.

şu seçimlerin yüzde yüz dürüst bir şekilde yapıldığını düşünene de kafam girsin.
  • tolga asp  (17.05.15 22:59:14)
onun yerine 200 liraya oyunu satabilecek birini bulup(ki bulunur bence), fişeklerdim o parayı versin puşt. hem 2 oy kazanmış olursun;) tabi bunlar hep şakalar komiklikler

  • art vandaley  (17.05.15 23:07:33)
bu akp'liler neden makarna,erzak kolisi yapıyor anlamış değilim.
böyle seçmen olduktan sonra ne gerek var boşa para harcamaya.

ben giderdim
  • rakicandir  (17.05.15 23:09:00)
new day new life+1
Varna-İstanbul, vb. olsa gidilir de daha uzaktan hiç gerek yok. Ek olarak yalnız değilsin.

  • aychovsky  (17.05.15 23:11:58)
yapmazdım.

  • ya ben lan neyse  (17.05.15 23:13:27)
yapardım. 1 oy 1 oydur. bu senin vatandaşlık görevin. Sağda solda etrafta ağlanarak,söylenerek,şikayet ederek gezmek kolay olan. oy vermek neden bu kadar zor geliyor insanlara hiç anlamış değilim

  • Sskywalkeremre  (17.05.15 23:28:38)
günübirlik gelmezdim ama tatilimi ona göre ayarlardım.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (18.05.15 00:15:50)
Ev tasiyacaktim final gunune aldim ev tasimayi. 6sinda finalim bitiyor. Gece 12 gibi istanbulda oluyorum sabah 7.de de sandik gorevim var ki kavga dovus olmazsa aksam 9-10 demek ki yerel secimde sabah 5 te eve gitmistim. Bunlarin hepsi benim 1 oyum ve baskalarinin kullandigi 1 oyu korumak icin. Ama tabi ben 500km.den otobusle geliyorum ve sizin kadar da masraf yapmayacagim tabi. Ama biraz daha uzatabilme en azindan 3-4 gun kalabiliyorsaniz gelin.

  • c1b2k3  (18.05.15 09:29:30)