yerli / yabancı farketmez

geç keşfetmişim dediğiniz şarkıcılar kimler? paylaşalım da o geçten nasibimizi almayalım. şarkı da olur.

KADEBOSTANY - Castle in the Snow www.youtube.com

  • exlibris  (17.05.15 19:15:20)
tüm kore pop grupları.
lisedeyken vardı bir kore manyağı kız, ozamanlar keşke tavsiyelerini dikkate alsaymışım dedim... geçen yıllarıma üzülüyorum hala.

t-ara
orange caramel
2ne1
miss a
sistar
bestie
nu'est
aoa
shinee
exid
snsd
taeyang
secret
fx
wonder girls
bigbang
tiny g
block b
rainbow
10cm

daha uzar bu liste ya neyse :)
  • ucan spagetticanavari  (17.05.15 19:22:07)
Bir yıl önce keşfettim Focus'u. 70'lerin prosesif rock grubu. İlginç bir tarzı var. Seveni çok sever, sevmeyeni hiç dinlemez.
Focus - Hocus Pocus şarkısını dinle.
Eğer seversen tüm günün Focus'un şarkılarıyla geçer.
  • lastdragonborn  (17.05.15 19:29:32)
Aa hic olur mu, ben bugun dinledigim muziklerin hepsini 6 yasindan beri dinliyorum... Saka bir yana, ben last.fm'e ragmen cok kotuyum yeni yeni gruplari bulmakta, begendigimi bulup indirince de tum diskografilerini bir kerede (veya iste araya baska grup sokmadan) dinliyorum ama.

Dusundum dusundum, ilk sira icin Cocteau Twins'de karar kildim, sanirim simdiye dek en cok onlari dinledikten sonra, dinlemedigim zamanlar icin pismanlik duymustum:
www.youtube.com

Sonra Dead Can Dance geliyor olabilir:
www.youtube.com
  • common of demons  (17.05.15 20:14:34)