ERKEK giyim

erkeği bilerek büyük harflerle yazdım. GAY giyim değil, erkek giyim önerisi arıyorum.

1. mudo'ya gittim. mükemmeldi. t-shirtler, polo yakalar, vintage kısmı ve gömlekleri neredeyse tüm ürünlere bayıldım. hepsini almak istedim ama fiyatta sapıtmış durumdalar. 139tl'ye bana gömlek satabileceklerini, 49tl'ye düz t-shirt satabileceklerini düşünmüşler. moralim çok bozuldu.

2. pull and bear'a gittim. tüm koleksiyon gayler içindi.

3. zara'ya gittim, takım elbiseler dışında her şey gayler içindi.

3. bershka'ya değinmiyorum bile.

4. h&m ya gayler içindi ya da iğrenç şeyler vardı.

daha fazla da dolaşasım gelmedi.
eli yüzü düzgün erkek giyim istiyorum. gömlekleri, tshirtleri ve polo yakalarıyla ADAM gibi bir koleksiyon yakalamış bir marka arıyorum. fiyatları da insancıl olsun, 30tl'ten fazla paraya t-shirt alacak değilim. 139tl'ye de oradan gömlek alacağıma, 3-5 fazla verip massimo duttiden alırım.

neyse. istanbuldayım. butik tarzı yerler de olur farketmez.
giyecek hiçbir şey alamadım btün gün dolaşıp.

zaaa
homofobik saldırın!!!

  • kasa kasa berg  (17.05.15 17:21:47)
İndirimleri takip edersen U.S. Polo iyidir. Sezon fiyatları ise seninde yukarıda yazdıkların gibi.

  • Evocati  (17.05.15 17:28:01)
@yeni dunya duzeni, h&m'in fiyatlar tam bahsettiğim gibi 30tl bandında t-shirt, 60tl bandında gömlekten oluşuyor.

h&m'in gay olmayan bölümü bu yaz fazla ÇİRKİN.
kış koleksiyonu gayet güzeldi.

140tl bir gömlek için normal fiyatlar değil, takım elbise almıyoruz. zara'da bile 89tl gömlekler, ne diye gidip mudo'da 140tl ödeyeyim?
  • kamera motor  (17.05.15 17:35:52)
mudo'nun indirimlerini beklerseniz t-shirt'ler 10-30 tl arası, gömlekler 20-60tl arası oluyor.
pull and bear'de feminen olmayan erkek gömlekleri de var baya.
sezon sonunda mudo'dan 10-15 parça alıp sezonda alışveriş yapmak zorunda kalmayın, derim.
  • innatedesire  (17.05.15 17:36:19)
mavi fena değil, özellikle gömlekleri.

  • nuisance  (17.05.15 17:38:56)
@asilov, onlar pek bana göre değil :)

  • kamera motor  (17.05.15 17:48:29)
Altınyıldız a baktın mı?

  • gneral  (17.05.15 17:59:13)
GAY değilim ERKEKİM ve h&m 'in ürünlerini çok beğeniyorum hem ucuz hem kaliteli çok güzel rahat v yaka tişörtler var mesela. pull and bear evet dediğiniz gibi kendime hiçbir şey bulamıyorum ordan. us poloya tövbeliyim 3 tane pantul aldım 250 liraya bok gibi oldular. tişörtleri de kalitesiz geliyor ayrıca bazı modelleri çok pazar işi
gömleklerimi ise gap'ten alıyorum inanılmaz memnunum

  • metehan01  (17.05.15 17:59:16)
altınyıldız fazla baba işi kalıyor ya.

bana mudo gibi casual bir şeyler lazım.
  • kamera motor  (17.05.15 17:59:56)
Jfc diye bir marka daha görmüştüm, fiyatları uygun koleksiyonu da güzel.

  • gneral  (17.05.15 18:02:26)
little big, mavi.

  • tirt star  (17.05.15 18:23:35)
mudo dedigin gibi gomlekleri vs muthis aslinda ama cok pahali. ama dusmesini bekleyeceksin. mudoda fiyatlar cok dusuyor dusmek zorunda zaten kimse almiyo.

jeans icin loft derim. lee de muthis ama cok pahali. levis klasik zaten. ama fiyat performans icin loft derim.

gomlek icin mavi olabilir. kotlari rezildir ama gomlekleri cidden iyi.
  • baldur2  (17.05.15 18:32:27)
Mecidiyeköy'deki MUDO Outlet'e gidebilirsin.

  • whimsical  (17.05.15 18:32:57)
ahdgja gel kumaşını seç dikecem sana gel.

  • banabirmasalanlatbaba  (17.05.15 18:51:33)
Tavsiyem yok ama su erkek giyim konusuna vurgu yaptigin icin bi tebrik etmeye geldim.
Erkek tarzini kadina, kadin tarzini erkege yakinsatan modacilarin topunun köküne kıran girsin inşallah, tez vakitte yok olsunlar, amin.

Saygilar.
  • cecilia  (17.05.15 18:56:55)
Kadıköy'de bahariyede mudo outlet var seç beğen al.

  • littlejack  (17.05.15 19:50:39)
H&M cok ucuz la. Waikikiden daha ucuz amk.7 liraya tisort aldim bugun terledim diye. Niye bubkadar ucuz anlamadim amk.

  • keshdurden  (17.05.15 21:01:01)
hacıt, düşündüğün fiyatlara normal sezonda ürün bulman pek mümkün değil. sabri özel, altınyıldız, damat, karaca markaları erkekler için güzel ürünler üretiyor. sezon sonlarını takip edersen sürekli, düşündüğün fiyatlara ürünler bulabilirsin. şimdi kaban, palto, ceket, kazak, hırka vs zamanı, tişört, gömlek için sonbaharı bekleyecen :)

  • kayipkentindelisi  (17.05.15 21:33:03)
mudo outlet +1. colin's de ucuza güzel şeyler satıyor detayda, büyük bi mağazasına girersen bulursun uygun bir şeyler kesin.

yalnız, genel koleksiyonu iyi olsun hangisine alacağıma karar veremeyeyim diyorsan ucuza bulamazsın. debenhams mesela, alayı süper ürünlerin ama genele göre pahalı. ara ara indirim oluyor ama orada da, ingiliz markalar var özellikle tam dediğin "adam" işi onlar.
  • baba jo  (17.05.15 21:38:08)
gap?

  • soso  (17.05.15 21:47:01)