[]

simit sarayı hakkında neler düşünüyorsunuz?

merhaba, yüksek lisans ödevim için bir çalışma yapıyorum.ankette simit sarayıyla ilgili görüşlerinizi almak istediğim sorular var, birkaç dakikanızı ayırabilirseniz çok sevinirim.şimdiden teşekkürler,

docs.google.com


 
Meraktan soruyorum, bu anketin sonuçları bir şeylerin değişmesinde etkili olacak mı? Mesela simit asarayı yöneticileri bu anketi görecek mi?


  • büyük engizisyoncu  (17.05.15 16:14:55) 
@büyük engizisyoncu internette yayınlanıcak paper, eğer nette marka algı araştırması yapıyorlarsa görürler :) onun dışında direk bir bağlantısı yok.


  • lampetia  (17.05.15 16:35:17) 
ankete bakınca sanki simit sarayının halkla ilişkiler çalışması/anketi gibi geldi.


  • yons  (17.05.15 16:51:05) 
ccc viral ccc


  • patr  (17.05.15 20:40:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.