[]

Unicredit hesabı kapatmak

Italya'dayekn açtığım Unicredit hesabım var 90€ falan kalmıştı içinde. Bu hesabı tamamen kapatmak ıstiyorum. Bu 90€'yu en az hasarla nasıl kurtarırım?
1- İngiltere'deki bankama transfer ederek
2- Unicredit kartımla İngilterede bankamatikten cekerek

Not ingilteredeyim.

 
unicredit ler arasi komisyon alinmiyor degil mi oyleyse eger 2. secenek makul en fazla biraz kur farki yersin ama komisyon odemezsin.
para transferi daha masrafli olur bariz bir indirim vs yoksa

  • jedilance  (17.05.15 16:44:46) 
@jedilance unicredit kartımla free cash withdrawal bankamatikte bile para çekmeye calıssam komısyon alıyor hocam. Yabancı banka sonuçta. İngiltere'deki hiç bir bankayla anlaşması da yok, büyüklükleri lafta anlayacagın


  • neverletyougodown  (17.05.15 17:04:50) 
swift ile transfer edersen bence masrafli olur her ne kadar bankanin oranlarini bilmesem de ucuz oldugunu gormedim henuz.

ben direk bankamatikten cekerdim bu durumda
  • jedilance  (17.05.15 17:56:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.