Kapımın altından atılan notu okurken beynim yandı, tercüme eder misiniz?

i.hizliresim.com

aynı katta 4 stüdyo daire var ve kız arkadasım yok haliyle sesler benden geliyor olamaz. ben de not yazıp "o ben değilim" desem mi?

notu da tam çözemedim o ayrı. biz sex yapıyoruz sesler bizden geliyor mu demek istemiş yoksa beni mi suclamıs?

Bence adam uyur-yazar. Hic cevap verme ve notu kattaki baska bir dairenin kapisinin altindan at.

  • letheavendangered  (17.05.15 13:35:42)
yabancı olabilir.

  • cern de cayci olmak vardi  (17.05.15 13:35:47)
herhalde yabancı google'dan yazmış. seni suçlamış. kimin yazdığından eminsen git konuş. gerçi ben olsam bişey yapmaz hayatıma devam ederdim. denk gelirsem belki konuşurdum.

  • tepedeki psychedelic adam  (17.05.15 13:37:26)
Seks yapma diyor.

  • angelus  (17.05.15 13:37:48)
Aa gercekten yabanci olma olasiligi yuksek. Ü ı ş ç harflerinin yazimina dikkat. Google translate kullanmis bile olabilir.

  • letheavendangered  (17.05.15 13:38:39)
yabancı olabilir evet çünkü dairede yabancılar kalıyor genelde. bu arada aynı notu karsı daireye de bırakmıs. kapının altından baktım kagıt gördüm. tüm dairelere bırakıyor sanırım.

  • Kramer  (17.05.15 13:39:00 ~ 13:48:16)
Google translate'e yaz bunu sonra tekrar ingilizceye çevir. Yazım hatalarını düzelt, cümle yapısını düzeltme. Bence birinden şikayetçi.

  • Lim5  (17.05.15 13:47:18)
Hepinizi suçlayıp her gece balkon kapısı açık duvarları en ince olan odada seks yapacak

  • indescribable  (17.05.15 13:47:49)
Bence kendisi Rus bir hatun ve seks daveti yapıyor.

  • büyük engizisyoncu  (17.05.15 13:54:15)
kesinlikle google translate çok bariz. yazık be. nasıl kibar. türk olsa gelir utandırırdı zaten. "kardeş bağırtma yengeyi" falan derdi.

  • prodeq  (17.05.15 13:54:48)
seslerden rahatsız olmus. porno izlerken sesi fazla mı acıyorsun?

  • all girls dream  (17.05.15 13:59:28)
iş atarken pc sesini kıs diyor gibi geldi bana.

  • icim urperiyor  (17.05.15 15:06:37)
en fazla 10 dakika süren bir sesten rahatsız olup üşenmeyip her dairenin kapısının altından not atması da ilginçmiş.

  • corneillus  (17.05.15 15:30:10)
son uc gecedir seks yaparken cok ses cikariyorlarmis ve duvarlar ince oldugundan seslerden rahatsiz olabileceginizi dusunmusler. balkon kapisini kapatirsaniz daha iyi olabilir diyor.

  • gencliginde metalci dovmus hikmet amca  (17.05.15 15:33:34)