bunlar islami midir ?

scontent-vie.xx.fbcdn.net

www.facebook.com

Bu sayfa çok ilginç

hayır. Malum hoca İslam dışıdır zaten...

  • gotic  (16.05.15 22:58:14)
Zaytung gibi adam gerçekten. İslam diyor tam tersi falan böyle kafalar harika. Bi çok kedisi listemde ekli arada bakıp bakıp gülüyorum

  • indescribable  (16.05.15 23:03:21)
Çok değişik kafaların adamı bu. Yaptığı söylediği onca saçmalığa rağmen, biri aşağı indirmiyorsa o kadar bile ciddiye almadıklarındandır bence.

  • hala mi ceren yahu  (16.05.15 23:10:09)
bu adam da diğerleri kadar müslüman bence, niye böyle tepki gördüğünü anlamıyorum. şaraplar akan ırmaklar, tomurcuk memintolu genç kızlar, huriler deyince süper ama adnan oktar seks var deyince auuu.

  • der meister  (16.05.15 23:20:52)
ben bu adamı turkiye'nin en taşak sahibi adamlarindan biri olarak görüyorum. gizemli bir gücü var.
herkese ve her şeye sataşan tayyibin bu amcaya neden ses etmedigini düsünürüm hep.

  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (16.05.15 23:31:23)
yazılanlar ve yanındaki resmi birbiriyle bağdaştırabiliyorsan hiç durma. sık kafana.

  • cetoxim  (16.05.15 23:36:47)