Birinin sizi hayal ederek ya da resminize bakarak masturbasyon yapması

Böyle bir durum karşısında ne düşünürsünüz? Birinin sizi cinsel obje olarak görmesinden rahatsızlık mı duyarsınız, gururunuz mu okşanır ya da nötr mü olur görüşünüz böyle bir durum karşısında? Cinsiyet farketmez.

rahatsiz olmam, nötrüm.

  • ben de  (15.05.15 22:55:22)
kimin yaptığına bağlı. tahrik etmekten zevk alacağım özel biriyse hoşuma bile gider.

  • littlejack  (15.05.15 22:57:01)
Ben erkek olarak nötrüm genelde. Vıcık vıcık çirkin bir kız yapsa da, gay bir erkek yapsa da gocunmam. Taş bir kız yapsa hoşuma gider tabi.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (15.05.15 22:59:43)
keh keh keh diye gülerim. ah bu ben derim.

  • nickimin hakkini veremedim  (15.05.15 23:00:05)
littlejack+1

  • kül  (15.05.15 23:06:59)
beni tahrik eden biriyse hoşuma gider. değilse de nötrüm, ne üzer ne sevindirir.

  • der meister  (15.05.15 23:25:47)
Herkes begenilmek ister sahsen bu durum benim cok fazla hosuma giderdi.ancak tabii yapan kisi cok fazla onemli hoslandiginiz erkekle sokakta ki herhangibir abazanin yapmasi ayni etkiyi dogal olarak birakmaz

  • kasgarlimagnus  (17.05.15 22:10:12)
bi tane çok ateşli bi kız arkadasim vardi. cok deli sohbetler ediyoduk, uzak olduğumuz için birbirimize bundan sonra mastırbasyon yaparken beni hayal edeceksin değil mi diye söylenmistim hatuna. evet demisti mutlu olmustum. kizin cok deli fantazileri vardi ama hehehe.

  • 2006  (17.05.15 23:12:37)
Bana fiziksel bir etkisi olmayan her türlü cinsel aktivite saçma geliyor. Sanal seks vs. gibi.

  • arnold schwarzeneger  (18.05.15 10:25:52)