Ne giysem yakışmıyor, nasıl yakıştırıcaz?

Selam duyurucular,

yahu farkettim ki, hayatımı baz alarak yaptığım bir önem sıralamasında giyim/kuşam sonlarda yer alıyor.

1.78'e 65 bir adamım, zayıf sayılırım. üst kısım tamam da, ulan ne tür pantolon giysem yakışmıyor anasını satıyım. bacaklar biraz ince, kalça yok gibi bir şey.

her neyse, giyim tavsiyelerinizi bekliyorum.

Skinny fit pantolon giyin. Dar kalip olanlan olur anca.

  • stavro  (15.05.15 22:36:10)
@stavro, skinny fitler şu yukardan aşağı daralan pantolonlar mı? onların da dizden alt bölümünü (ne dendiğini unuttum oraya) aşırı dar oluyor, ama bir deneyeyim.

not ettim aklıma.
  • dead and broken  (15.05.15 22:37:59)
@purplee, nasıl bari pantolonları, bu l&w pantolonları gibi değildir herhalde. bir de hangi kalıp alıyorsunuz?

  • dead and broken  (15.05.15 22:40:21)
Mavi'nin "pierre" modellerini dene mesela. Bir de Zara +1

  • stavro  (15.05.15 22:44:15)
skinny rahatsız ediyorsa boru paça pantolon alın. ayrıca lütfen renkli pantolon almayın :)

  • bruceandwayne  (15.05.15 22:49:59)
hocam mesela ben de iri bir adamım göğüstü koldu vs. ben de mesela hayatımda tshirt üstüne hırka vs giyemedim çünkü kolları sardığından hiç zayıf insanlarda durduğu gibi durmuyor. bizde de dert var.

neyse, skinny fit pantalona katılmakla beraber böyle tshirt üstüne hırka vs de önerebilirim, eğer bacaklar inceyse kargo pantalon şort vs uzak dur. uykusuzdaki fırat gibi dolaşırsın.

genelde fit-dar kalıp şeyler giyersen daha iyi olur.
bir önerimde abi sizlerde böyle tarz tshirtler iyi durabiliyor aklında olsun.
gömlek işi dert bak ona dikkat et, abinin gömleğini giyermişsin gibi dolaşma, kalıpları dar olan yerler bul.

ps. ben komple cevap vermişim resmen neyse olsun :)
  • logisticsmanager  (15.05.15 22:51:13 ~ 22:52:10)
@bruceandwayne, yok renkli pantolonlarla işim olmaz. ciddi adamım ben. :)

ama bazı kahverengi tonları hoşuma gidiyor. onlara bakabilirim :)

ayrıca, arkadaşlar pantolon harici tavsiyelerinizi de alabilirim. kendi üzerimize yakışanı nasıl tespit edicez.

çok uzağım ya bu konulara. :)
  • dead and broken  (15.05.15 22:52:15)
@logisticsmanager, iyi oldu, aslında genel olarak sorduklarımın cevabını vermişsin. :)

  • dead and broken  (15.05.15 22:53:15)
hocam bak gene aklıma gelen şey de olabiliyor garson yaka gömlek ya da son düğmesi de kapalı gömlek. bak şu görüntü iri adamda ne kadar çirkinse zayıf kişilerde de bir o kadar güzel olabiliyor.

www.pinterest.com

hocam bunları bak ben giysem yemin ediyorum sokağa çıkmaya korkarım ama şu vücut tipine cuk oturuyor. (ayakkabılar çok güzel yalnız...)
  • logisticsmanager  (15.05.15 23:03:26)
@logisticsmanager, görseldeki elemandan üst vücudum daha kalıplı (spor geçmişimiz var yani ehehe) ve bacaklarım da bu kadar ince değil. kalça yok. oturmuyor pantolonlar. kayıp gidiyormuş hissiyatı yaşatıyorlar. :)

  • dead and broken  (15.05.15 23:07:03)
erkek arkadaşım da aynı sorunu yaşıyor,skinny dedikleri şey işe yarıyor.ama bacağa yapışan bişey almayın hepten komik oluyor.zara,tommy hilfiger da bulmuştu sanırım

  • pushing up the daisies  (16.05.15 01:03:11)