yosun sabunu arıyorum

arkadaşım mardin'den almış müthiş bir sabun yumuşacık yapıyor insanı. kare yeşil bir sabun. şimdi ben bu sabundan aktarlarda baktım değil tipi kokusu bile benzemiyor. mardin'de yosunu nerden buldu bunlar da sabununu yaptı ya deli olucam ben nası bulurum bu sabunu?

senin kullandığın yosun sabunu olmayabilir mi? belki başka bir şeydir.

  • Improbable  (15.05.15 19:14:21)
defne sabunu ya da zeytinyağlı sabun olabilir mi? o civarlarda genelde bunlar kullanılır.

  • littlejack  (15.05.15 19:25:23)
Bittim sabunu olabilir mi?

  • rentts  (15.05.15 20:20:06)
ya ben türkçe mi yazmıyorum. yosun özlü diyorum.

  • mula  (15.05.15 21:34:14)
@mula mardinde kimse yosun özlü sabun kullanmaz, aktarlar ürün satılsın diye içerik konusunda saf müşterilere bol keseden sallıyolar. yosunun bir kokusu yok zaten başka esanslar kullanılıyor o sabunlarda, o yüzden yedirmesi kolay oluyor. bunu bilen herkes de insaniyet namına fikir vermiş işte. beğenemediysen in eminönüne aktar aktar gezip aramaya devam et.

  • littlejack  (15.05.15 23:03:20)
evet bu sabun da kokusuz zaten aktarlarda gördüklerim resmen kokuyor, ben de buna anlam veremiyodum

  • mula  (15.05.15 23:12:49)
ben izmir kemeraltı'ndan almıştım bir iki ay evvel. İstanbul'daysanız kapalıçarşı'da da olabilir.

  • amelie poulain  (15.05.15 23:15:22)