hadi artık havalar da güzelleşti..GÜPGÜNCEL

Merhaba! Sırada voleybol ve basketbol maçlarımız var. Cuma akşamı (5 Haziran) saat 21.00'de basketbol ve Cumartesi günü voleybol maçı için yerimiz mevcut. Bilmeyen kalmasınnn!

Geleceklerin doodle aracılığıyla seçimlerini yapmaları ve mesajla bana ulaşmaları gerekli!

cuma akşamı saat 21.00 basket maçı için:

doodle.com

cumartesi günü için:

doodle.com

------------------------------------------------------------

Evvvveeett!!!!!!

Arkadaşlar bahsedildiği üzere ilk sportif aktivitemizi gerçekleştirmek üzereyiz. Hepinizin ne kadar heyecanlı olduğunu biliyorum..Durunnn..Sakin olun... Hepinize yetecek kadar top var!!

Cuma günü saat 21.00'de Voleybol Maçını,
Cumartesi saat 14.00'de ise Basketbol Maçını ayarlamış bulunmaktayız.

Yer: Mehmet Emin Resulzade Lisesi

Ulaşım: Kızılay ve Ulus'tan 132 numaralı otobüslere ya da Güvenpark'tan Çukurambar dolmuşlarına binerek okula ulaşabilirsiniz. Bayındır Hastanesine 500 m uzaklıktadır.

Cumartesi için henüz sayı az olduğundan dolayı salon ayrılmadı ama o gün için yer sıkıntısı bulunmamakta, problem yok..hallederiiiizzzzz.

Cuma günü için sayımız 9, Cumartesi günü için ise 6 gözüküyor. Ben bir gün için en az 12 kişiyle gitmeyi planlıyorum. O yüzden +1'ini kapıp gelebilecekler bana telegram, mail ya da duyurudan ulaşsınlar. Salon ücreti 90 lira, 12 kişi olduğu taktirde kişi başı 7,5 lira gibi bir rakam ödüyorsunuz. matematiğim çoh iyidir

Maçlardan 2 saat önce bir araya geliyoruz isteyenlerle. O GÜNÜN MAÇINA GELİP DE BU BULUŞMAYA KATILMAYACAK OLANLAR HABER VERSİN LÜTFEN! Ona göre sap gibi kalmayalım :) Yani Cuma maçına gelecekler için 19.00'da Cumartesi maçına gelecekler için 12.00'de buluşuyoruz.

İyi de neresi hacı dersen..

Mekan Çukurambar'da Brown Cafe Bistro. Size komikli oyunlar da getiricem.

ÖNEMLİ BUUU!!! ---->>>> SAAT MALUM DEĞİŞTİ OK OLANLAR 21.00'E tick atsın.. yeni gelecekler de eklesin kendini. doodle.com

hadi göriim sizi!

-------------------------------------------------------------------------------

MEKAN DEĞİŞTİ: Ulaşım, park yeri ve benzeri sıkıntılardan dolayı mekan değişti. Yeni yer ANKARA BİNİCİLİK İHTİSAS KLÜBÜ. Ulaşım son derece kolay.. Bahçelievler metrosuna kısa yürüme mesafesinde!!

www.abik.org.tr

Sportif ve Spor Seven Ankaralilar! Fit kalmak, daha saglikli olmak ve eglenmek icin spor etkinlikleri ile bir araya geliyoruz!!

Sayımız su an 50 kişiye ulaştı!! (Urkutmesin bulusmada bu kadar fazla degiliz)Katilmak isteyen ve mail adreslerini iletmeyen kisiler mesajla ya da cosmicgadin@gmail.com adresine gondersinler. Adresini gonderdigi halde davet almayan varsa da lutfen benimle iletisime gecsin. Spam maillerinizi de kontrol etmeyi unutmayin.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÖNEMLİ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ilk BULUŞMA TARİHİ BELİRLENDi!

ULAŞIM VE PARK YERİ SORUNU NEDENİYLE MEKAN DEĞİŞTİ!!! YENİ MEKAN ANKARA BİNİCİLİK İHTİSAS KLÜBÜ. YER BAHÇELİEVLER METRO DURAĞINA ÇOK KISA YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDE. arabayla gelenler için de TÜRKEŞİN MEZARINI GEÇTİKTEN SONRA GİRİŞİ VAR.PARK SIKINTISI YOK. Yeşillik, müzik, manzara, atlar var ve büyük gruplara da uygun. www.abik.org.tr

Ayrıca mail dışında GRUP ICI ILETISIMI hızlandırmak amaçlı TELEFON NUMARANIZIN GİZLİ KALACAĞI TELEGRAM'ı kullaniyoruz. Uygulamayı indirerek linkten direk grubumuza katılabilirsiniz. İlgili link --> telegram.me
Bu uygulama mailin yani sira kullanilacak ve etkinlikler mail grubunda, dUyuruda ve telegramda paylasilacaktir.

Neden bulusmaya gelmelisin?

Bu buluşma hem birbirimizi tanımamız, hem de takımlar için oluşturulacak gruplar (yaş, kondisyon vs.) hakkında fikir sahibi olmamız açısından önemli. Ayrica yapilacak olan etkinlikler ve ihtiyacımız olacak şeyler (salon vs.) hakkında bilgi ve fikir alisverisinde bulunacagiz.

Bilmenizi istediğim bazı şeyler:

- Kondisyon sahibi olmamanız, yaşınız veya oyunları bilmiyor olmanız hiç ama hiç önemli değil! Çünkü bahsettiğim gibi yaş, kondisyon ve çeşitli özelliklere göre gruplar dengelenerek birbirinden ayrılacak.

- Arkadaşlarınızı organizasyon hakkında bilgilendirebilir ve gruba katılımlarını sağlayabilirsiniz. Duyuru ile sınırlı kalma zorunluluğumuz yok. Maksat güzel bir grup oluşturmak.

- Gruba aktif katılımınız benim için çok önemli. Maillerinizi ve grubu kontrol ederek var olan fikir alışverişine katılımınızı ve etkinliklerden haberdar olmanızı bekliyorum.

- Etkinliklere katılım göstermek isteyip sosyalleşme konusunda sıkıntı çeken kimseler için bunun güzel bir fırsat olduğuna inanıyorum. Katılım konusunda çekimser olan kişiler benimle iletişime geçecek olursa her türlü kol kanat gerer sahip çıkarız. Merak edilmesin :)

Gerceklestirmeyi Dusundugum Bazi Etkinlikler:

- hali saha maci: 3 kiz ve 3 erkekten olusan gruplardan. takimlari olusturup turnuvalar duzenleyebiliriz. futboldan anlamamaniz muhim degil ben de bilmiyorum ama denedim cok eglenceli. bilmeyenler olarak bilenlerden ogreniriz.

- yine ortak belirleyecegimiz bir mekanda basket ve voleybol maclari

- bisiklet turlari (sehir ici ve sehirler arasi)

- masa tenisi

- cesitli oyunlar oynayabiliriz tavsiye edilen ultimate frisbee, paintball gibi.

- kosu gruplari

- grubun birbirini sevmesi halinde talep goren yerlere geziler :)

Katilim Gosterecek Kisiler: (Simdilik)

arma aski
sevgikusunkanadinda
kayranin kedisi
kayipkentindelisi
pamplona
patronun yegeni
kenehekene
member of illuminati
indescribable
üğpoıuy
crimson king
safsafinaz
adam
johnnyb
şubatsonrasi
passion rules the game
mutevazi
mrthany
riff cohen
aelfinn
take it away honey
kilimanjaro
mete kudur
karakteristik
ilkerrr
herzstuck
espagnole
adidas giyen nike iscisi
peanutbutterpuddingsurprise
lucas kane v2
temrani
duyulmasi gerektigi kadar
karamell
lanlanlan
dunyanin dans eden sarki soleyen pisliği
osman ş.
herkese saygili deist
eymen
rahvanatlargibi
izaleisuyuu
ben gülüyor muyum
laranja
gaza gelen
erdemby
sesee
jason cureklibatur
kubra c.

bence cok eglenicez! :)

üstte kalsa bu biraz??

ankarada bulunsam dahil olmak isterdim

bir önerim olacak, (bkz: ultimate frisbee) diye bir spor var, kadın erkek karışık takımlarla oynanabiliyor, bunu da dahil edebilirsiniz, iyi eğlenceler :)
  • freebird5406_2  (15.05.15 16:38:31 ~ 17:04:37)
spor temelli sosyal aktivitelere müsait olduğum ölçüde dahil olabilirim.

  • arma aski  (15.05.15 16:51:25)
izmir'de de aranıyor böyle bir etkinlik başlatacak cengaver...

  • himmet dayi  (15.05.15 17:07:07)
Fitness, koşu, bisiklet tarzı aktivitelere dahil olabilirim. Çok az seviyede boks bilgim var, isteyen arkadaşlarla eldivenleri takıp kapışabiliriz de, maksat teknik ilerletmek :) takım oyunları hariç beni yazın listeye, onlarda tam bir hayal kırıklığıyım.

Favorilere ekledim, silmezseniz sevinirim.
  • sevgikusunkanadinda  (15.05.15 17:14:46)
artı birimle katılabilirim ama kondisyon yerlerde.

  • kayranin kedisi  (15.05.15 17:18:42)
harika olur. şöyle doğa yürüyüşleri, gezileri kıvamında şeylerde süper olmaz mı. ankaralı olup da pek az kimsenin bildiği doğa harikası eğriova yaylası var mesela. telefonlar dahi çekmiyor. upuzun çam ağaçlarıyla kaplı ormanın ortasında pırıl pırıl bi göl ve sadece kuş, böcek seslerinin olduğu bi doğa harikası. yaban geyikleri bile yaşıyor etrafta.

  • kayipkentindelisi  (15.05.15 17:44:01)
kendimi getiririm

  • pamplona  (15.05.15 21:29:32)
yürüyüş,koşu vs. olursa katılmak isterim.

  • patronun yegeni  (16.05.15 00:27:10)
Kosu, futbol ve tenise ben de varim.

  • kenehekene  (16.05.15 01:55:23)
harika fikir tebrikler.. istanbul' da bu sorumluluğu üstlenecek cengaverlere de muhtacız..:)

  • konsomatrix  (16.05.15 02:02:44)
Paintball yapalım?

  • member of illuminati  (16.05.15 07:59:28)
10 temmuzdan sonra olursa beni ekleyebilirsiniz. bencesi

  • indescribable  (16.05.15 09:09:36)
Ben varım. Zorunlu +1 olarak göbeğim de var (göpek değil göbek).

  • crimson king  (16.05.15 14:34:44)
istanbul için gerçekleşirse basketbol ve gezi yürüş gibi aktivitelere katılabilirim. çok da güzel olur hani

  • windowsguvenlikduvari  (16.05.15 16:04:43)
Yedigollere gidelim..voleybol oynayalım.Doga yürüyüşü yapalim..

  • safsafinaz  (16.05.15 16:08:57)
İstanbul olursa efanse olur.

  • justinho26  (17.05.15 02:01:19)
ben de varım, hatta Anıtkabir yanındaki koşu yolunda sporumu yapıp basketimi oynayan birisi olarak böyle aktiviteleri destekliyorum

  • adam  (17.05.15 02:32:12)
+1

  • johnnyb  (17.05.15 02:44:54)
İzmir'e yok mu?

  • Tyler89  (17.05.15 14:15:01)
asosyalliğimi yenebilirsem ben de katılırım göbeğimle beraber dsfdsfds.

  • passion rules the game  (17.05.15 18:52:34)
koşarım sadece. top fobim var toplu spor yapamam ama halı sahada da kenardan şakşakçılık yapabilirim.

  • mutevazi  (17.05.15 19:11:49)
bende katılabilirim. bisiklet doğa yürüyüşü vs.

  • mrthany  (17.05.15 19:20:15)
izmirliler ağlıyor, bizim niye yok diyor.

izmir'de olsa da gitsek.
  • logisticsmanager  (17.05.15 19:24:44)
güzel olur.tavsiye olarak paint ball

  • riff cohen  (17.05.15 22:23:24)
Basketbol olayına ben de varım

  • Take it away honey  (17.05.15 22:40:17)
istanbul'da yapılırsa ben de varım.

  • milenyum sopari  (17.05.15 23:37:38 ~ 23:38:10)
izmirde yapıyor muyuz??

  • yuzmebilmeyenbalik  (17.05.15 23:43:22)
Arkadaşlar, burada konuşulan ve olgunlaşan etkinlik meselesi Ankara'ya dair olduğu için, önerim diğer şehirlere ait planların ayrı bir duyuru olarak açılması ve o şekilde organize edilmesi olacak. Sanırım başlıkta da buna dair bir şehir vurgusu yapmak daha iyi olur.

  • sevgikusunkanadinda  (17.05.15 23:43:51 ~ 23:44:06)
varım diyor

  • ilkerrr  (18.05.15 13:17:27)
koşmalı yürüyüşlü doğa gezili gelirim ben de mümkün olduğunca, çok güzel olmuş bu.

  • peanutbutterpuddingsurprise  (18.05.15 22:58:53)
tarihler ve yer icin sözlükten yada burdan ulaşırsanız, eşlik ederim gruba, güzel sohbetler cıkarırız gibime geliyor.

  • adidas giyen nike iscisi  (18.05.15 23:29:59)
10 temmuz kısmetse oradayım ona göre beni karşılayın :) :) şaka şaka swarm gibi biriyim yolu bulurum :)

  • indescribable  (19.05.15 01:10:35)
doğalı, yürüyüşlü aktivitelere ben de varım :)

  • karamell  (19.05.15 09:12:26)
bazen mersin'de yaşadığıma isyan ediyorum. iyi eğlenceler gençler.. (:

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (19.05.15 16:55:21)
Mail gonderdim ama bi de burdan yaziyim. Benden de +1

  • herzstuck  (19.05.15 21:24:48)
Basketbol için ok. Ama ne zaman?

  • lucas kane v2  (19.05.15 23:51:21)
Ben de varım.

  • temrani  (20.05.15 00:04:14)
yettim

  • lanlanlan  (20.05.15 05:57:00)
Basketbollu, bisikletli, açıkhavalı aktivitelere seve seve :)

  • espagnole  (20.05.15 09:22:33)
Cosmic gadin pm attım bi bakar misin?

  • indescribable  (20.05.15 11:10:23)
grup için mail adresi gönderdiği halde kendsine grup bilgisi gelmeyen arkadaşlarımız ( özellikle gmail uzantılı mail vermeyenler ) spam kutularını da kontrol etsinler lütfen.

  • arma aski  (20.05.15 11:17:47)
gmail dışı e mailler problem değilmiş şu an öğrendim. fakat arma askinin dediği gibi gereksiz kutusunu kontrol etmek gerekli. farklı bir e mail adresine gerek yok.

  • cosmicgadin  (20.05.15 12:27:21 ~ 12:42:25)
Asosyalliğimi yenebilirsem ben de gelmek isterim ama kendime güvenemedim.

Bir de masa tenisi de oynayan olsa ya. Çok istedim masa tenisi.
  • sesee  (20.05.15 19:42:39)
google grubuna üyeyim ama olayı çözemedim daha telle msj geliyor falan. ilk önce kolay bir iletişim yöntemi seçelim. ilk akla gelen watsapp grubu veya groupMe uygulaması. (watsapp grublarının sonu boka sarıyor genelde sıkı kurallar koyulmalı)

  • mrthany  (20.05.15 20:38:52)
Sesee sen de gel seninle masa tenisi oynarız ayıp ettin

  • indescribable  (21.05.15 08:43:06)
Ben de gelirim, ne işe yarayacaksam

  • eymen  (21.05.15 11:38:48)
beni de yazar mısınız? aklıma gelen birtakım etkinlikler var. binicilik, laser tag.

  • rahvanatlargibi  (21.05.15 20:44:30)
ben ankaradayken nerdeydi bu girisim :'(((

  • hot potato  (21.05.15 20:45:11)
quidditch (bkz: muggle quidditch) oynamak ister misiniz?

geleneksel sporlardan farklı bir şey denemiş olursunuz..
  • pan kediayak  (23.05.15 12:54:46)
Bende

  • stiletto heel  (23.05.15 19:42:11)
çekingenliğimi yenebilirsem ben de gelicem.

  • the phoenix ss  (24.05.15 00:30:54)