patenci manyaklar

dün başıma geldi.

bayırdan aşağı hızını almış bi anda ana caddeye daldı ve yolda kendi halimde giderken benim arabanın kaputun üstüne çarpıp ilerde kaldırıma düştü. arabayı durdurdum. bişey var mı demek için indim. sırıtarak "abi ben iyim arabaya bişey oldu mu? ehehe" dedi.

baktım gülüyo bindim arabaya yürüdüm.

acaba diyorum "ha iyi misin al o zaman" diyip bi aparkat çıkarsa mıydım?

hırsımı alamadım şımarık orspu çocuğundan. ezsek hapis cezası alırız bu serserileri.

kafaları güzel bence onların, bir şey çektikleri hareketlerinden belli.
bi de işin daha da kötüsü, hatun buldular şimdi de, el ele Halaskargazi'de takılıyorlar.

  • aithra  (15.05.15 13:31:43)
Bizim mahallede de var araç yolunun tersine ve direkt arabaların üzerine doğru kayıyorlar. Yaşları da maksimum 15-16 filan. Ben arabada korkup duracak kadar yavaşlarken bunlar tam gaz araçları sıyıra sıyıra geçiyorlar. Böyle bir akım filan oldugunu dusunmeye baslamistim bi ara artik.

  • dust in the wind  (15.05.15 13:44:32)
Sormayın ben de çok sinir oluyorum. Birgün kordon dan yürüyorum bir yandan da telefonla konuşuyorum karşımdan bir çift geliyor ve yolun inceldiği yer üç kişi zar zıt geçecek kadar yol. Tan geçerken arkadan bir tane geri zekalı patenle geliyormuş duramadı tabi çekilmeme rağmen omzuma çarpıp düştü. Görmesem baya kafa kafaya çarpışacaktık embesil herifle.

  • Atimi  (15.05.15 14:28:58)